Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Fani eWinner 1. Ligi mogą kończyć odliczanie do pierwszych spotkań rozgrywek po bardzo długiej przerwie. Starcia na zapleczu PGE Ekstraligi rozpoczną się już w sobotę, a iście hitowym meczem będzie pojedynek eWinner Apatora Toruń z Car Gwarant Kapi Meble Budex Startem Gniezno. Szkoleniowcy obu ekip zaprezentowali już składy na to spotkanie.

Rafael Wojciechowski, menedżer ekipy gości, nie zaskoczył swoim zestawieniem. Goście wystawiają na pierwszy bieg Oskara Fajfera oraz nowy nabytek – Timo Lahtiego. Następnie Fin stworzy parę z Adrianem Gałą, a Fajfer z Oliverem Berntzonem.

Od mocnego uderzenia chce zacząć szkoleniowiec Aniołów – Tomasz Bajerski. W otwierającej gonitwie torunian będą reprezentować Wiktor Kułakow i Tobiasz Musielak, a więc dwóch zawodników z najlepszej dziesiątki zawodników 1. Ligi 2019 pod względem średnich biegowych. W kolejnych wyścigach Kułakow pojedzie z Jackiem Holderem, a Musielak z Adrianem Miedzińskim.

Awizowany skład eWinner Apatora Toruń:

9. Wiktor Kułakow
10. Jack Holder
11. Tobiasz Musielak
12. Adrian Miedziński
13. Chris Holder
14. Kamil Marciniec
15. Igor Kopeć-Sobczyński
16. –

Awizowany skład Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno:

1. Timo Lahti
2. Adrian Gała
3. Oskar Fajfer
4. Oliver Berntzon
5. Jurica Pavlic
6. Damian Stalkowski
7. Marcel Studziński
8. Frederik Jakobsen

Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 11 lipca, o godz. 19:15. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi nSport+. My będziemy natomiast prowadzić relację LIVE.