Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Falubaz Zielona Góra rozpoczął prezentację formacji juniorskiej. Na początek pisze o Norbercie Krakowiaku. – To nasz najskuteczniejszy młodzieżowiec w 2019 roku. Sezon 2020 będzie jego drugim w Zielonej Górze – podkreśla klub.

– Doskonała jazda w zawodach młodzieżowych, w tym w finale DMPJ w Grudziądzu, wygrany turniej pożegnalny Krzysztofa Jabłońskiego oraz zwycięstwo w VI Memoriale Rycerzy Speedway’a dowodzą, że w tym młodzieżowcu drzemie olbrzymi potencjał. Solidny, wytrwały, konsekwentnie realizuje swój cel, czyli osiągnięcie jak najwyższej sportowej formy. Widać, że jazda w Falubazie sprawia mu satysfakcję – mów Wojciech Domagała, prezes ZKŻ SSA.

Sezon 2018 spędził w pierwszoligowym Starcie Gniezno, by już rok później stać się najskuteczniejszym juniorem Falubazu. Norbert Krakowiak bardzo dobrze ocenia transfer do Zielonej Góry: – Miasto, otoczenie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Można powiedzieć, że żużel w Zielonej Górze to religia, więc czuć ten doping, ogromne wsparcie kibiców. Sezon w moim wykonaniu też oceniam bardzo dobrze, z małymi problemami, ale jednak udało mi się w końcówce wykrzesać na tyle, że mogę być zadowolony i z taką motywacją przystąpić do przygotowań do sezonu 2020 – podkreśla Norbert.