Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Walka o powrót do zdrowia małej Nineczki wciąż trwa. Do tej pory udało się zebrać kwotę powyżej 1 miliona 700 tysięcy złotych. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, w tym celebrytów jest nadzieja, że uda się zebrać jeszcze więcej.

Już w kolejną niedzielę, w walentynki odbędzie się kolejna akcja, mająca na celu zebranie środków na leczenie małej Niny. Dzięki pomocy wielu osób uda się zorganizować specjalne wydarzenie, podczas którego zobaczyć można będzie koncerty piosenkarzy, występy aktorów i wiele innych. Wszystko po to, by pomagać.

Swoją pomoc zaoferował Rafał Wilk, były uczestnik Igrzysk Olimpijskich. Przy udziale firmy Centro-chem udało się zorganizować specjalną licytację, w której do wygrania jest wspólny trening z Rafałem Wilkiem. Cały dochód z akcji przeznaczony zostanie na leczenie Nineczki.

13 lutego odbędzie pożegnalna gala Marcina Najmana, pod nazwą MMA-VIP. Po raz pierwszy historii udział w walce wezmą żużlowcy. W oktagonie naprzeciw siebie staną Edward Mazur oraz Dominik Tyman. Ten pierwszy zadeklarował, że całą kwotę wpływów z pay per view przeznaczy na pomoc choremu dziecku. Po samej gali odbędą się jeszcze akcje dodatkowe, mające na celu zbiórkę większej liczby środków na leczenie Niny. Organizatorem gali oraz całego przedsięwzięcia jest Marcin Najman.

– Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc, od każdej osoby. Pragniemy, aby informacja o zbiórce dotarła do jak największej liczby odbiorców. Jeżeli kilka milionów osób wpłaci choćby symboliczną złotówkę na leczenie Nineczki, wszystko może się udać – mówi nam Tomasz Słupski, tata dziewczynki.

Każda osoba, chętna pomóc w drodze do zdrowia dziewczynki może wpłacić dowolną kwotę na poniższą zbiórkę. Warto pomagać!

https://www.siepomaga.pl/nina

SEBASTIAN SIREK