fot. Włókniarz Częstochowa
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W ostatnich tygodniach sternicy forBET Włókniarza Częstochowa starają się poprawić komfort oglądania meczów na stadionie przy Olsztyńskiej. Niedawno na obiekcie wprowadzono miejsca numerowane. Teraz zabrano się za oprawę muzyczną spotkań. Kibice biało-zielonych wybiorą utwory, które będą odtwarzane po podwójnych zwycięstwach częstochowian.

O tym, jakie piosenki będą prezentowane po każdym biegu zakończonym rezultatem 5:1 dla forBET Włókniarza, kibice zdecydują poprzez wysłanie swoich propozycji na wskazany adres mailowy. Spośród wszystkich utworów, klub wybierze trzy najbardziej odpowiednie. Następnie zostanie przeprowadzone głosowanie na zwycięski przebój.

Oprawa muzyczna to ważny element każdego widowiska żużlowego. Przykładowo na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, DJ ma spersonalizowany utwór dla każdego spartanina wygrywającego bieg. W sezonie 2019 po zwycięstwach Jakuba Jamroga kibice mogli usłyszeć słynną czołówkę z bajki Strażak Sam. Po triumfach Macieja Janowskiego odtwarzano z kolei „A Kind of Magic” zespołu Queen.

BARTOSZ RABENDA