Tauron SEC: 3. finał w Gnieźnie

2020-07-15 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi

2020-07-13 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów 50:40

2020-07-12 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 43:47

2020-07-12 16:30:00

Zakończona

Przejdź

eWinner 1. liga: Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37

2020-07-12 14:00:00

Zakończona

Przejdź

eWinner 1. liga: Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils 57:33

2020-07-12 14:00:00

Zakończona

Przejdź

KALENDARZ PZM

Kalendarz sportu żużlowego PZM 2020:

Marzec:

25.03 Egzamin na licencję Ż i 250cc

28.03 Mecz Północ – Południe (Gdańsk)

29.03 Mecz reprezentacji Polski

Kwiecień:

2.04 Eliminacje Złotego Kasku (Opole, Rawicz, Rzeszów)

3.04 I kolejka PGE Ekstraligi

4.04 I kolejka Nice 1. LŻ, 2. LŻ

5.04 I kolejka PGE Ekstraligi, 1. LŻ, 2. LŻ

9.04 Eliminacje Brązowego Kasku (Rzeszów, Toruń, Gniezno)

11.04 II kolejka PGE Ekstraligi (termin rezerwowy dla 1. LŻ i 2. LŻ)

12.04 II kolejka PGE Ekstraligi (termin rezerwowy dla 1. LŻ i 2. LŻ)

13.04 Finał Złotego Kasku (Rzeszów)

15-16.04 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

17.04 III kolejka PGE Ekstraligi

18.04 II kolejka 1. LŻ, 2. LŻ

19.04 III kolejka PGE Ekstraligi, II kolejka 1. LŻ, 2. LŻ

22.04 Egzamin na licencję Ż i 250cc

23.04 Finał Brązowego Kasku (Ostrów)

24.04 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, 1. LŻ, 2. LŻ

26.04 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, 1. LŻ, 2. LŻ

29.04 Ćwierćfinał IMP (Łódź, Tarnów, Opole, Toruń)

30.04 Eliminacje Srebrnego Kasku (Gdańsk, Poznań, Ostrów)

Maj:

1.05 IV kolejka PGE Ekstraligi, III kolejka 1. LŻ, 2. LŻ

2.05 Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych (Gdańsk)

3.05 IV kolejka PGE Ekstraligi, III kolejka 1. LŻ, 2. LŻ

10.05 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, 1. LŻ, 2. LŻ

12.05 1. runda DMPJ

13.05 2. runda DMPJ

16.05 Grand Prix Polski (Warszawa)

17.05 Mecz reprezentacji Polski, termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, 1. LŻ, 2. LŻ

19.05 3. runda DMPJ

20.05 4. runda DMPJ

21.05 Finał Srebrnego Kasku (Łódź)

22.05 V kolejka PGE Ekstraligi

23.05 IV kolejka 1. LŻ, 2. LŻ

24.05 V kolejka PGE Ekstraligi, IV kolejka 1. LŻ, 2. LŻ

25.05 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

26.05 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

28.05 Egzamin na licencję Ż i 250cc

29.05 VI kolejka PGE Ekstraligi

30.05 V kolejka 1. LŻ, 2. LŻ

31.05 VI kolejka PGE Ekstraligi, V kolejka 1. LŻ, 2. LŻ

Czerwiec:

2.06 5. runda DMPJ

3.06 6. runda DMPJ

5.06 VII kolejka PGE Ekstraligi

6.06 VI kolejka 1. LŻ

7.06 VII kolejka PGE Ekstraligi, VI kolejka 1. LŻ

9.06 7. runda DMPJ

10.06 8. runda DMPJ

11.06 Termin rezerwowy dla 1. LŻ, 2. LŻ

12.06 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi

13.06 VII kolejka 1. LŻ, VI kolejka 2. LŻ

14.06 VII kolejka 1. LŻ, VI kolejka 2. LŻ

16.06 9. runda DMPJ

17.06 10. runda DMPJ

18.06 Eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (Opole, Tarnów, Bydgoszcz)

19.06 VIII kolejka PGE Ekstraligi

20.06 VIII kolejka 1. LŻ

21.06 VIII kolejka PGE Ekstraligi, 1. LŻ

23.06 11. runda DMPJ

24.06 12. runda DMPJ

25.06 Egzamin na licencję Ż i 250cc

26.06 IX kolejka PGE Ekstraligi, 1. LŻ, VII kolejka 2. LŻ

27.06 IX kolejka 1. LŻ, VII kolejka 2. LŻ

28.06 IX kolejka PGE Ekstraligi, 1. LŻ, VII kolejka 2. LŻ

30.06 13. runda DMPJ

Lipiec:

1.07 14. runda DMPJ

3.07 X kolejka PGE Ekstraligi

4.07 X kolejka 1. LŻ, termin rezerwowy dla 2. LŻ

5.07 X kolejka PGE Ekstraligi, 1. LŻ, termin rezerwowy dla 2. LŻ

7.07 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

8.07 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

10.07 XI kolejka PGE Ekstraligi

11.07 XI kolejka 1. LŻ, VIII kolejka 2. LŻ

12.07 XI kolejka PGE Ekstraligi, 1. LŻ, VIII kolejka 2. LŻ

14.07 1. runda półfinałowa DMPJ

15.07 2. runda półfinałowa DMPJ

17.07 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi

18.07 XII kolejka 1. LŻ, termin rezerwowy dla 2. LŻ

19.07 PGE IMME (do ustalenia), XII kolejka 1. LŻ, termin rezerwowy dla 2. LŻ

21.07 3. runda półfinałowa DMPJ

22.07 4. runda półfinałowa DMPJ

24.07 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi

25.07 Finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski (Zielona Góra), termin rezerwowy dla 1. LŻ, 2. LŻ

26.07 Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski (Leszno), termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi

28.07 5. runda półfinałowa DMPJ

29.07 6. runda półfinałowa DMPJ

30.07 Egzamin na licencję Ż i 250cc

31.07 XII kolejka PGE Ekstraligi

Sierpień:

1.08 Grand Prix Polski (Wrocław), XIII kolejka 1. LŻ, IX kolejka 2. LŻ

2.08 XII kolejka PGE Ekstraligi, XIII kolejka 1. LŻ, IX kolejka 2. LŻ

3.08 7. runda półfinałowa DMPJ

4.08 8. runda półfinałowa DMPJ

6.08 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Gdańsk)

7.08 XIII kolejka PGE Ekstraligi, Turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Gdańsk)

8.08 XIV kolejka 1. LŻ, X kolejka 2. LŻ

9.08 XIII kolejka PGE Ekstraligi, XIV kolejka 1. LŻ, X kolejka 2. LŻ

11.08 9. runda półfinałowa DMPJ

12.08 10. runda półfinałowa DMPJ

14.08 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi

15.08 Indywidualne Mistrzostwa 1. LŻ i 2. LŻ

16.08 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, 1. LŻ i 2. LŻ

18.08 11. runda półfinałowa DMPJ

19.08 12. runda półfinałowa DMPJ

20.08 Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych (Krosno, Rawicz, Gdańsk)

21.08 XIV kolejka PGE Ekstraligi

22.08 I runda play-off 1. LŻ, 2. LŻ

23.08 XIV kolejka PGE Ekstraligi, I runda play-off 1. LŻ, 2. LŻ

25.08 13. runda półfinałowa DMPJ

26.08 14. runda półfinałowa DMPJ

27.08 Egzamin na licencję Ż i 250cc

28.08 Termin rezerwowy dla 1. LŻ i 2. LŻ

29.08 Finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów (Łódź), II runda play-off 1. LŻ, 2. LŻ

30.08 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, II runda play-off 1. LŻ, 2. LŻ

Wrzesień:

1.09 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

2.09 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

4.09 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, 1. LŻ, 2. LŻ

6.09 I runda play-off PGE Ekstraliga

10.09 Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych (Częstochowa)

11.09 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, 1. LŻ, 2. LŻ

13.09 II runda play-off PGE Ekstraliga, III runda play-off 1. LŻ, 2. LŻ

15.09 1. finał DMPJ

16.09 2. finał DMPJ

17.09 3. finał DMPJ

18.09 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, 1. LŻ, 2. LŻ

20.09 III runda play-off PGE Ekstraliga, IV runda play-off 1. LŻ, 2. LŻ

22.09 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

23.09 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

24.09 I runda Indywidualnego Pucharu Polski 250cc

25.09 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, baraż o PGE Ekstraligę

26.09 Grand Prix Polski w longtracku (Rzeszów)

27.09 IV play-off PGE Ekstraligi, baraż o PGE Ekstraligę, termin rezerwowy dla 1. LŻ, 2. LŻ

30.09 Egzamin na licencję Ż i 250cc

Październik:

1.10 II runda Indywidualnego Pucharu Polski 250cc

2.10 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi

3.10 Grand Prix Polski (Toruń)

4.10 Termin rezerwowy dla reprezentacji Polski, PGE Ekstraligi, 1. LŻ, 2. LŻ, baraż o Nice 1. LŻ

6.10 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

7.10 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów

8.10 III runda Indywidualnego Pucharu Polski 250cc

9.10 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi

11.10 Termin rezerwowy dla PGE Ekstraligi, baraż o 1. LŻ

14.10 Egzamin na licencję Ż i 250cc