Bartosz Smektała kolekcja
lotto partner główny serwisu
betard
czw. Lut 27, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

fot. Oficjalna strona internetowa reprezentacji Polski

Kadra jedzie na obóz. Będą narty, rozmowa z POLADA i relaks

W sobotę rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski w Szklarskiej Porębie. Biało-czerwoni spędzą w górach pięć dni. Przez ten czas będą trenować zarówno siłę fizyczną, jak i mentalną, a także postarają się zintegrować podczas wieczornych zajęć relaksacyjnych.

Podopieczni Marka Cieślaka będą mieszkać w Orlej Skale, czyli trzygwiazdkowym hotelu w Szklarskiej Porębie. Poranki i popołudnia kadrowiczów wypełnią treningi pod okiem pierwszego szkoleniowca reprezentacji oraz opiekuna młodzieżowej kadry – Rafała Dobruckiego, Arkadiusza Osienienko (trenera przygotowania fizycznego) i Jana Supińskiego (psychologa).

– Biegi na nartach, zjazdy, treningi w sali gimnastycznej – to główne punkty, które będą musieli zaliczyć reprezentanci Polski na zgrupowaniu kadry. Będzie to pierwszy etap przygotowań do walki o medale mistrzostw świata i Europy w sezonie 2020, ale także początek walki o skład na półfinał i miejmy nadzieję – finał Speedway of Nations. Wiemy na pewno, że do Szklarskiej Poręby nie dotrze Krzysztof Buczkowski, który rehabilituje się po kontuzji odniesionej na crossie – czytamy na oficjalnej stronie reprezentacji.

Żużlowców czeka również rozmowa z przedstawicielem POLADA, czyli Polskiej Agencji Antydopingowej. Po serii zajęć treningowych, zawodnicy będą mogli się zrelaksować. Przewidziano, między innymi, turniej bowlingowy, rywalizację w grze FIFA oraz popularne w świecie żużlowym „kreski” (gra komputerowa).

Skład reprezentacji Polski seniorów:
Krzysztof Buczkowski
Patryk Dudek
Jarosław Hampel
Jakub Jamróg
Krzysztof Kasprzak
Janusz Kołodziej
Paweł Przedpełski
Bartosz Smektała
Kacper Woryna
Szymon Woźniak
Bartosz Zmarzlik

Skład reprezentacji Polski juniorów:
Mateusz Bartkowiak
Mateusz Cierniak
Norbert Krakowiak
Igor Kopeć-Sobczyński
Dominik Kubera
Wiktor Lampart
Przemysław Liszka
Jakub Miśkowiak
Wiktor Trofimow
Karol Żupiński