lotto partner główny serwisu
czw. Paź 17, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

FOT. UNIA TARNÓW.

Już oficjalnie. Mateuszem Cierniak pozostaje Jaskółką!

“Mateusz Cierniak uzgodnił warunki kontraktu z Jaskółkami i w sezonie 2020 nadal będzie ścigał się w barwach Unii Tarnów w Nice 1. Lidze Żużlowej. Podczas parafowania stosownej umowy obecny był pan Artur Kopeć – Członek Zarządu Głównego Partnera klubu Grupy Azoty.” – czytamy na stronie tarnowskiego klubu.

“W dobiegającym końca sezonie 2019 siedemnastolatek był podstawowym juniorem Jaskółek, reprezentując drużynę w rozgrywkach ligowych oraz młodzieżowych. Unia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.” – czytamy dalej.

Zatem żużlowy Tarnów dziękuje Grupie Azoty. Cierniak nie wzmocni choćby Betard Sparty, mimo że z tym zespołem trenował już zeszłej zimy. Był też rezerwowym w czasie wrocławskiej rundy Grand Prix (3 sierpnia) – z Przemysławem Liszką, który będzie głównym młodzieżowcem WTS-u. Jego partnerem może być Patryk Wojdyło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.