Bartosz Smektała kolekcja
lotto partner główny serwisu
betard
nie. Lut 16, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

fot. FB FIM Speedway Grand Prix

GP Polski w Warszawie: 30 tysięcy biletów sprzedanych!

W środę rozpoczęła się sprzedaż biletów na przyszłoroczną rundę Grand Prix Polski, która 16 maja odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. W pierwszym dniu tempo sprzedaży jest zawrotne – kibice kupili już 30 tysięcy wejściówek!

Nikogo specjalnie na ten turniej zapraszać nie trzeba. Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Patryk Dudek to stali uczestnicy cyklu, a ponadto zobaczymy jeszcze jednego polskiego zawodnika z dziką kartą.

Prawie 55 tysięcy widzów oglądało tegoroczne zmagania na Narodowym, które wygrał Leon Madsen. Czy tym razem na najwyższym stopniu podium stanie reprezentant Biało-Czerwonych, a kibice odśpiewają na dekoracji Mazurka Dąbrowskiego?

Najtańsze bilety kosztują 29 złotych. Warto się pospieszyć z dwóch powodów – od 1 stycznia zwiększa się cena wejściówek, ale przede wszystkim dlatego, że bilety schodzą jak ciepłe bułeczki. Od rana sprzedano ich już 30 tysięcy!

Sprzedaż biletów prowadzona jest na stronie internetowej kupbilet.pl, a także stacjonarnie w salonach Empik i Kolporter.