Jonsson, Żabiałowicz, Bajerski, Peszko, Ponitka… W Toruniu będzie grubo!

Sławomir Peszko, kibic speedwaya.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Koncerty, konkursy, animacje, wywiady oraz spotkania z legendami toruńskiego żużla. To wszystko znajdziecie w Miasteczku Kibica, które powstanie z okazji drugiej rundy TAURON SEC w Toruniu.

Z okazji sobotnich zawodów, które połączone są z obchodami 10-lecia powstania Motoareny, organizatorzy cyklu TAURON SEC stworzą specjalną strefę kibica, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Na scenie w okolicach strefy zielonej zaśpiewa Sara Pach. Wśród prowadzących pojawiać się będą reporterzy Radia Gra, którzy przeprowadzą wiele konkursów.

Dla największych kibiców sportu żużlowego, gratką będzie spotkanie z legendarnymi zawodnikami toruńskiego klubu. Wśród nich będą m.in. Wojciech Żabiałowicz, Jacek Krzyżaniak czy Tomasz Bajerski. Z zawodnikami zostaną przeprowadzone wywiady, a każdy z nich weźmie udział w sesji autografowej.

Punktem kulminacyjnym będzie spotkanie z Perem Jonssonem. Szwed przyjedzie do Torunia, by zobaczyć zmagania najlepszych zawodników w Europie podczas drugiej rundy TAURON SEC. Jonsson będzie również w Miasteczku Kibica, gdzie kibice będą mogli posłuchać wywiadu z zawodnikiem oraz zdobyć jego autograf.

Sobotnie zawody przyciągają także wielkich sportowców. Na Motoarenie pojawią się reprezentant Polski w piłce nożnej, Sławomir Peszko oraz lider reprezentacji Polski w Koszykówce, Mateusz Ponitka.

Druga runda TAURON Speedway Euro Championship 2019 odbędzie się w 27 lipca w Toruniu. Bilety na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem eBilet.pl oraz w Fan Shopie, który zlokalizowany jest na Motoarenie (w godzinach od 12 do 18).