Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Jennie Hancock po decyzji męża: Wszyscy będziemy tęsknić za jego wyścigami

Greg Hancock/ fot. Jarosław Pabijan

Piątkowa decyzja Grega Hancocka o zakończeniu kariery poruszyła sportowy świat. Osoby związane z różnymi dyscyplinami dziękują Amerykaninowi za lata walki na torze, a także świetne relacje z mediami i kibicami. Głos w sprawie odejścia męża na sportową emeryturę zdecydowała się zabrać również Jennie Hancock.

Szwedka zamieściła poruszający wpis w Walentynki. Wspomniała o tym, że lata startów jej męża były wspaniałe także dla niej. Żona 21-krotnego zwycięzcy turniejów Grand Prix cieszy się z tego, że mąż będzie mógł ją jeszcze bardziej wspierać w przechodzeniu radioterapii, która jest spowodowana chorobą nowotworową.

View this post on Instagram

#thankyougreg is going to trend. That’s just who he is. I know he will be missed on the track and we all will miss his racing and (almost) everything that comes with that. I have met so many amazing friends through our racing. Friends that will be with me forever. For that I am grateful. While most of you are going to see less of my husband, I will see more of him. I got lots in store for him so don’t be worried, he will stay busy. 🥰 Happy Valentines + happy retirement sweetheart. Here 🍾 is to a new chapter in our life. 2020 we are ready for you.

A post shared by Jennie Hancock (@jenniehancock) on

– Wiem, że będzie mu brakowało toru oraz, że wszyscy będziemy tęsknić za jego wyścigami i (prawie) wszystkim co z nimi związane. Dzięki tym naszym wyścigom poznałam wielu niesamowitych przyjaciół, którzy będą ze mną na zawsze. Większość z Was będzie teraz rzadziej oglądała mojego męża, ale ja będę widzieć go częściej – napisała Jennie Hancock.

– Mam dla niego wiele do zaoferowania, więc nie martwcie się, na pewno będzie zajęty. Życzę Ci kochanie szczęśliwych Walentynek i szczęśliwej emerytury. Oto zaczyna się nowy rozdział w naszym życiu. 2020, jesteśmy na Ciebie przygotowani! – dodała żona czterokrotnego mistrza świata.

Przypomnijmy, że Greg Hancock nie brał udziału w żużlowych zawodach od 2019 roku. 50-latek zdecydował się zawiesić karierę ze względu na chorobę żony. W sezonie 2020 miał reprezentować PGG ROW Rybnik, ale zdecydował, że musi w pełni poświęcić się rodzinie.

BARTOSZ RABENDA

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.