Główny partner portalu

Jarosław Hampel.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jarosław Hampel odejdzie z Fogo Unii Leszno. Dwa ostatnie sezony spędził w tym klubie, sięgając z drużyną po dwa tytuły DMP.

O tym mówiło się już od jakiegoś czasu, ponieważ Byki dysponują szerokim składem. Obok Emila Sajfutdinowa, Piotra Pawlickiego, Janusza Kołodzieja i Bartosza Smektały do seniorskiego zestawienia kandydują też Brady Kurtz i Jaimon Lidsey, który miał świetną końcówkę zeszłego sezonu. A to już oznacza ławkę dla jednego z nich. Jarosław Hampel byłby kolejnym wątkiem w tej rywalizacji. Wiemy, że po sobotnim treningu zawodnik pożegnał się już z zespołem.

Co dalej? Według naszych informacji Hampel otrzymał zgodę na wypożyczenie do Rybnika. ROW z pewnością mógłby sięgnąć po takiego zawodnika już teraz, z miejsca. A zawodnik miałby tam spore pole do popisu i zapewne możliwość licznych startów. Czy tak się stanie?

– Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Najlepiej pytać prezesa Mrozka – mówi nam Lech Kędziora. A jeśli ktoś nie zaprzecza, to… jakby potwierdzał, że coś na rzeczy jest. Ale to jeszcze nic pewnego.

Teoretycznie Hampel mógłby też trafić do Włókniarza, ale raczej wątpliwe, że już teraz. Bo taki ruch wprowadziłby w klubie element ostrej rywalizacji, a zapewne nie wszyscy tego chcą. W grę może wchodzić również Wrocław. Oba te kluby były bardzo zainteresowane Hampelem, ale jesienią. Problem w tym, że Włókniarz i Sparta to rywale Fogo Unii w walce o tytuł DMP. Nie ma zatem pewności, że 38-latek otrzymałby zgodę na wzmocnienie jednego z nich.

73 komentarze on Jarosław Hampel otrzymał zgodę na odejście z Fogo Unii! Pożegnał się już z drużyną (aktualizacja)
  Maciej Falubaz
  31 May 2020
   10:41am

  Złotówa szybko zgodziła się na obniżenie stawek a i tak go pogonią a Piterek dalej będzie skakać po leszczyńskich bandach , ciekawa polityka

   GregTarnów
   31 May 2020
    1:46pm

   Każdy z zawodników topowych jak Hampel to złotówy.Chyba nie myślisz że Dudek u was jeździ z miłości do Falubazu ? to samo Zmarzlik w Gorzowie.Zgadza się kasa na koncie to jeżdżą w domu.

    Mymek
    1 Jun 2020
     11:56am

    Akurat Bartek miał lepszą ofertę od Torunia a i tak został w Gorzowie więc co ty pieprzysz że to złotówa i dla kasy jeździ?!

   Row
   1 Jun 2020
    10:28pm

   Kasa za Hampela na Sayfutdinowa szkoda ze tak go potraktowali wychowanek mimo ze licencje zdal w pile 3 medale imś i jako pierwszy zgodzil sie na obnizke

  Kibic z Leszna
  31 May 2020
   10:45am

  I po co te spekulacje? Nie róbcie się drugim sportowym pudelkiem. Zostańcie przy swojej merytorycznej postawie, trafionej krytyce tam gdzie potrzeba i wywiadach z zainteresowanymi, ale spekulacje i podsycanie gownoburzy zostawcie tym od pudelka

  Maveral
  31 May 2020
   10:46am

  Rybnik już ma za dużo seniorów i jeszcze na to Hampel? „Kastingi” na treningach gwarantowane… i kwasy w drużynie też.

   JasnePełne
   31 May 2020
    11:42am

   Jeśli Hampel trafi do Rybnika to zwłaszcza Szczepaniak i Lambert miny mogą mieć nietęgie. Szczepaniak, bo to jego ze składu Hampel wygryzie, Lambert, bo jeśli był planowany spod „ósemki” to pewnie liczył na biegi kosztem… Szczepaniaka. Teraz może mu być trudniej o starty.

   Kasia
   31 May 2020
    11:57am

   Jakich seniorów ma dużo.. Dwóch Polaków musi jechać obowiązkowo w meczu .. Mamy ich dużo…? Kacper i Mati.. O kimś nie wiem?

    JasnePełne
    31 May 2020
     12:49pm

    Polaków musi jechać minimum dwóch, ale może więcej. Seniorzy to nie tylko Polacy- których zresztą w Rybniku, wraz ze starszym Szczepaniakiem (kontrakt warszawski) bez Hampela mają trzech, ale i obcokrajowcy, których z kolei mają pięciu. Z Jarem dziewięciu chłopa na pięć, góra sześć (Lambert z rezerwy) miejsc. Inne ligi stoją, zawodnicy utknęli w Polsce i kilku z nich będzie patrzeć z boku jak inni zarabiają… To może nie wpływać za dobrze na atmosferę w zespole.

  KOLEJARZ FAN
  31 May 2020
   11:30am

  Ciekawe na jakich ustaleniach tak szybko hampel został odsunięty od składu. Przecież oni nawet nie zdążyliśmy dobrze rozgrzać na torze po tej mega przerwie. Większy wpływ na tą decyzję pewnie miały finanse. Pewnie taki był plan jak podpiszą maruderzy to oddamy Jarka a z jego kontraktu dolozymy reszcie. No trudno z drugiej strony trzeba zrozumieć obecną sytuację. Rybnik trochę zyska na siłę a to dobrze dla ligi. Powodzenia Jaro i obyś dosZedł do najlepszej dyapozycji.

  Guy Martin
  31 May 2020
   11:31am

  mowie wam to za wywiad z Ostafinskim 😉 Darek mieszka gdzies pod Rybnikiem beda mieli blizej do siebie . A moze nawet niedlugo poszarpia sie za lby . No i Daro ma moze lepsze uklady w Rybniku niz Lesznie wiec moze funkcja kapitana wpadnie :D:D:D:D:D

  smok
  31 May 2020
   11:32am

  Odważna teza. Na ten moment może być zbyt odważna. Dla redakcji dobrze byłoby, gdyby nie okazało się to niewypałem. Ja dalej wątpię w to.

  KOLEJARZ FAN
  31 May 2020
   11:40am

  A Emil i tak za rok odejdzie bo zapamięta jak mu nie chcieli kasy dać. W drugim przypadku powinna chyba zostać odcięta pepowina Pawlickiego. Niech chłopak idzie w świat i nie zobaczy co miał teraz a co będzie miał w takiej Sparcie czy innym Grudziądzu. Owszem kasa się znajdzie ale nikt się z nim cackac nie będzie. Unia niech kreśli nowy plan na przyszłość. Kurtz, Kolodziej, Smyk, Domin, Lidsey, szlauderbach, pludra i jeszcze w obwodZie trofimov.

  Les
  31 May 2020
   12:35pm

  Nie rozumiem tych pomyj wylewanych na Pitera. Nie prowadził rozmów z żadnym innym, klubem, czyli przed ostatecznym negocjacjami sam siebie postawił pod ścianą. Sam w ten sposób określił tylko Unia, mam zaufanie do was może trochę później ale kontrakt i tak będzie podpisany. Co innego gdyby szukał jakiejś alternatywy, a całą złą otoczkę nakręcił pewien dziennikarza piszący o budowie w ciągu 2 dni nowego toru u Rusieckiego

  Tylko Bally
  31 May 2020
   12:50pm

  Hampel i Kołodziej to już dziadki. Emil i Piotr to niewiadome w 2021. Sezon 2020 jest na odjechanie i budowanie drużyny na 2021. Trzeba budować młodych. Dużo jazdy dać Kuberze, Smektale, Kurtzowi i Lidsey-owi. Do tego jeden lider i tak powinien wyglądać skład na 2021.

  żenada roku 2020
  31 May 2020
   12:58pm

  Bardzo zły ruch leszczyńskich działaczy. Jak słychać, Sajfutdinov i Pawlicki nie poniosą żadnych konsekwencji swoich przedszkolnych zachowań….no może po za jednym, podzielą się teraz kasą po Hampelu…
  Emilu, jak tam zakaz startów z rosyjskiej federacji? A jak słynny menadżer, negocjator umów sponsorskich z szejkami, już wrócił do teamu?
  Piotruś, kasa już pasuje?

   Robert KSUL
   31 May 2020
    5:17pm

   A nie bierzesz pod uwagę, że może Pilanin też miał podpisany kontrakt „warszawski”, bo się nie dogadał z Unią i wykorzystał, że Row jest w sytuacji podbramkowej?

  zbanowany .
  31 May 2020
   1:39pm

  Raczej można się było tego spodziewać że dla kogoś zabraknie miejsca. Za dużo klasowych zawodników przy tak okrojonym budżecie. Jarek pewnie mało zadowolony, ale wiedział od samego początku w co się pakuje. Miał wybór, bo było dużo chętnych. Oczywiście sytuacja była inna (przed epidemią), ale musiał sobie zdawać sprawę że walka o skład będzie jeszcze trudniejsza bo doszedł do konkurencji klasowy były już junior Smyku. Problemy z kontraktem Pitera i Emila to tylko dodatek do wcześniejszej sytuacji Jarka. Mogło się zakończyć inaczej w ich przypadku, ale to Hampel podjął ryzyko podpisując kontrakt w Lesznie i to jemu ten ruch wydaje się teraz najmniej opłacalny. Opłacalny będzie za to dla drużyny z Leszna…

  Robert KSUL
  31 May 2020
   2:14pm

  To było zaplanowane już dawno. Dobry ruch i Unii, i Jarka. W Lesznie to tylko druga linia, w Rybniku może być liderem. Więcej biegów, więcej kasy, mniejsza presja, że po słabszych wyścigach zastąpi go Lidsey czy Kubera. A za rok jak Emil odejdzie? Trudno, przynajmniej będzie miejsce dla Domina.

   Staleczka
   31 May 2020
    3:56pm

   Rozsądny komentarz kibica Unii L. Można ? Oczywiście że tak.
   Dodał bym ,że dla Hampela to ostatnia szansa na odbudowanie się sportowo.
   W ROW-ie mentalnie będzie w innej sytuacji.
   Gdyby jeszcze prezes Mrozek znalazł kasę na 5 meczy w Rybniku dla Crumpa ?
   Po 3 kolejce będzie okienko transferowe.
   Marzenie, ale czy nie można pomarzyć ? Może się spełni. ?

    Tom
    1 Jun 2020
     6:48pm

    Masz rację „staleczka” było by fajnie, przynajmniej liga byłaby w miarę wyrównana, chodzi mi o ROW u siebie jak by zakontraktowali Crumpa u na mecze u siebie

   Staleczka
   31 May 2020
    4:01pm

   Z pozostałych zawodników zostawił bym po treningach pięciu a pozostałym dał wolną rękę.

   Stawiam na Worynę, Szczepaniaka, Lamberta , Łogaczowa i Milika.

  SAMUEL
  31 May 2020
   3:54pm

  Hampel wybrał dla siebie idealne rozwiązanie, zamiast się angażować i pokazywać na treningu Unii woli pewne miejsce w składzie Rybnika. A co za tym idzie większe pieniądze, większy spokój a to się może przełożyć na zdobyte punkty. Teraz główną bolączką ROWu jest formacja juniorska.

  Muchomorek
  31 May 2020
   6:05pm

  Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Hampel trafił do 1 Ligi Żużlowej. A patrząc na sytuację i brak zainteresowania Ekstraligą ze strony niższej ligi może to dla Jarka najlepszy moment do spokojnego przechodzenia w stan spoczynku.
  Niestety, kontuzje a może i brak osiągnięć ostatnimi czasy, chyba zrobiły swoje. Na dziś uważam, tylko na podstawie wypowiedzi zawodników, że Jarosław Hampel i Piotr Protasiewicz, z tej starszej gwardii, to najmądrzejsi zawodnicy i będą jeździli do pewnego czasu a nie do całkowitego „wyrżnięcia”.
  Jarek, wiem że zadecydujesz właściwie i życzę powodzenia.
  Muchomorek z rodziną ㋡

  Wariat
  31 May 2020
   8:59pm

  Po kontuzji(ach) Hampel to jednak cień zawodnika
  Chyba jednak koniec kariery
  I na Malediwy nurkować i tracić szmal hahahaha 🙂

  Seba
  31 May 2020
   9:12pm

  Mimo wszystko jestem niemile zaskoczony. Liczylem ze zostanie w UL.

   Muchomorek
   1 Jun 2020
    2:54pm

   Tylko po to by siedział i grzał ławkę? Niestety, każdemu lata lecą i przychodzi dzień, gdy okazuje się, że ktoś cię może zastąpić, ten lepszy, szybszy, młodszy. Takie jest życie: C’est la vie jak mówi klasyk?

  Muchomorek
  1 Jun 2020
   2:55pm

  Niestety, każdemu lata lecą i przychodzi dzień, gdy okazuje się, że ktoś cię może zastąpić, ten lepszy, szybszy, młodszy. Takie jest życie: C’est la vie jak mówi klasyk?

  Niedlaidiotow
  1 Jun 2020
   5:41pm

  Ciekawe czy te wiescie tego portalu i konkurencji sie potwierdza, bo na razie to tylko raczej plotka-sensacja. Jesli mialby sie gdzies ruszyc to trzeba szybko dzialac, czasu coraz mniej, pogoda kaprysna, a do nowego toru musialby sie dobrze spasowac. Jesli wybierze kurs na Rybnik uwazam ze bardzo dobrze zrobi! Jemu potrzeba spokoju i pewnosci a nie wojenki o miejsce w skladzie.

  Łuki_Falubaziak_1990
  2 Jun 2020
   10:51am

  Oj Jarek, Jarek. I po co się zgodziłeś na nowe warunki, skoro Leszno potraktowało Ciebie jak zbędnego śmiecia? Widocznie lepiej być buntownikiem i „strzelić focha” (patrz Emil i Pawlicki) niż dojść do szybkiego porozumienia. Leszno jak chorągiewki. Pozdrawiam falubazowo z Poznania 🙂

  Kubic UNI!!!
  3 Jun 2020
   2:20pm

  Ale propozycja z Torunia, to jak wpaść z deszczu pod rynnę.
  Więc to żadna propozycje!!
  A do tego jazda w pierwszej lidze to chyba musiałby być idiotą aby się zgodzić nie ważne za jak wielkie pieniądze!!!!

  Kuluarom i wrocławskim kombinatorom śmierć
  4 Apr 2021
   4:35pm

  Ile jeszcze lat ten artykuł będzie wisiał na głównej stronie Po Bandzie?

Skomentuj

73 komentarze on Jarosław Hampel otrzymał zgodę na odejście z Fogo Unii! Pożegnał się już z drużyną (aktualizacja)
  Maciej Falubaz
  31 May 2020
   10:41am

  Złotówa szybko zgodziła się na obniżenie stawek a i tak go pogonią a Piterek dalej będzie skakać po leszczyńskich bandach , ciekawa polityka

   GregTarnów
   31 May 2020
    1:46pm

   Każdy z zawodników topowych jak Hampel to złotówy.Chyba nie myślisz że Dudek u was jeździ z miłości do Falubazu ? to samo Zmarzlik w Gorzowie.Zgadza się kasa na koncie to jeżdżą w domu.

    Mymek
    1 Jun 2020
     11:56am

    Akurat Bartek miał lepszą ofertę od Torunia a i tak został w Gorzowie więc co ty pieprzysz że to złotówa i dla kasy jeździ?!

   Row
   1 Jun 2020
    10:28pm

   Kasa za Hampela na Sayfutdinowa szkoda ze tak go potraktowali wychowanek mimo ze licencje zdal w pile 3 medale imś i jako pierwszy zgodzil sie na obnizke

  Kibic z Leszna
  31 May 2020
   10:45am

  I po co te spekulacje? Nie róbcie się drugim sportowym pudelkiem. Zostańcie przy swojej merytorycznej postawie, trafionej krytyce tam gdzie potrzeba i wywiadach z zainteresowanymi, ale spekulacje i podsycanie gownoburzy zostawcie tym od pudelka

  Maveral
  31 May 2020
   10:46am

  Rybnik już ma za dużo seniorów i jeszcze na to Hampel? „Kastingi” na treningach gwarantowane… i kwasy w drużynie też.

   JasnePełne
   31 May 2020
    11:42am

   Jeśli Hampel trafi do Rybnika to zwłaszcza Szczepaniak i Lambert miny mogą mieć nietęgie. Szczepaniak, bo to jego ze składu Hampel wygryzie, Lambert, bo jeśli był planowany spod „ósemki” to pewnie liczył na biegi kosztem… Szczepaniaka. Teraz może mu być trudniej o starty.

   Kasia
   31 May 2020
    11:57am

   Jakich seniorów ma dużo.. Dwóch Polaków musi jechać obowiązkowo w meczu .. Mamy ich dużo…? Kacper i Mati.. O kimś nie wiem?

    JasnePełne
    31 May 2020
     12:49pm

    Polaków musi jechać minimum dwóch, ale może więcej. Seniorzy to nie tylko Polacy- których zresztą w Rybniku, wraz ze starszym Szczepaniakiem (kontrakt warszawski) bez Hampela mają trzech, ale i obcokrajowcy, których z kolei mają pięciu. Z Jarem dziewięciu chłopa na pięć, góra sześć (Lambert z rezerwy) miejsc. Inne ligi stoją, zawodnicy utknęli w Polsce i kilku z nich będzie patrzeć z boku jak inni zarabiają… To może nie wpływać za dobrze na atmosferę w zespole.

  KOLEJARZ FAN
  31 May 2020
   11:30am

  Ciekawe na jakich ustaleniach tak szybko hampel został odsunięty od składu. Przecież oni nawet nie zdążyliśmy dobrze rozgrzać na torze po tej mega przerwie. Większy wpływ na tą decyzję pewnie miały finanse. Pewnie taki był plan jak podpiszą maruderzy to oddamy Jarka a z jego kontraktu dolozymy reszcie. No trudno z drugiej strony trzeba zrozumieć obecną sytuację. Rybnik trochę zyska na siłę a to dobrze dla ligi. Powodzenia Jaro i obyś dosZedł do najlepszej dyapozycji.

  Guy Martin
  31 May 2020
   11:31am

  mowie wam to za wywiad z Ostafinskim 😉 Darek mieszka gdzies pod Rybnikiem beda mieli blizej do siebie . A moze nawet niedlugo poszarpia sie za lby . No i Daro ma moze lepsze uklady w Rybniku niz Lesznie wiec moze funkcja kapitana wpadnie :D:D:D:D:D

  smok
  31 May 2020
   11:32am

  Odważna teza. Na ten moment może być zbyt odważna. Dla redakcji dobrze byłoby, gdyby nie okazało się to niewypałem. Ja dalej wątpię w to.

  KOLEJARZ FAN
  31 May 2020
   11:40am

  A Emil i tak za rok odejdzie bo zapamięta jak mu nie chcieli kasy dać. W drugim przypadku powinna chyba zostać odcięta pepowina Pawlickiego. Niech chłopak idzie w świat i nie zobaczy co miał teraz a co będzie miał w takiej Sparcie czy innym Grudziądzu. Owszem kasa się znajdzie ale nikt się z nim cackac nie będzie. Unia niech kreśli nowy plan na przyszłość. Kurtz, Kolodziej, Smyk, Domin, Lidsey, szlauderbach, pludra i jeszcze w obwodZie trofimov.

  Les
  31 May 2020
   12:35pm

  Nie rozumiem tych pomyj wylewanych na Pitera. Nie prowadził rozmów z żadnym innym, klubem, czyli przed ostatecznym negocjacjami sam siebie postawił pod ścianą. Sam w ten sposób określił tylko Unia, mam zaufanie do was może trochę później ale kontrakt i tak będzie podpisany. Co innego gdyby szukał jakiejś alternatywy, a całą złą otoczkę nakręcił pewien dziennikarza piszący o budowie w ciągu 2 dni nowego toru u Rusieckiego

  Tylko Bally
  31 May 2020
   12:50pm

  Hampel i Kołodziej to już dziadki. Emil i Piotr to niewiadome w 2021. Sezon 2020 jest na odjechanie i budowanie drużyny na 2021. Trzeba budować młodych. Dużo jazdy dać Kuberze, Smektale, Kurtzowi i Lidsey-owi. Do tego jeden lider i tak powinien wyglądać skład na 2021.

  żenada roku 2020
  31 May 2020
   12:58pm

  Bardzo zły ruch leszczyńskich działaczy. Jak słychać, Sajfutdinov i Pawlicki nie poniosą żadnych konsekwencji swoich przedszkolnych zachowań….no może po za jednym, podzielą się teraz kasą po Hampelu…
  Emilu, jak tam zakaz startów z rosyjskiej federacji? A jak słynny menadżer, negocjator umów sponsorskich z szejkami, już wrócił do teamu?
  Piotruś, kasa już pasuje?

   Robert KSUL
   31 May 2020
    5:17pm

   A nie bierzesz pod uwagę, że może Pilanin też miał podpisany kontrakt „warszawski”, bo się nie dogadał z Unią i wykorzystał, że Row jest w sytuacji podbramkowej?

  zbanowany .
  31 May 2020
   1:39pm

  Raczej można się było tego spodziewać że dla kogoś zabraknie miejsca. Za dużo klasowych zawodników przy tak okrojonym budżecie. Jarek pewnie mało zadowolony, ale wiedział od samego początku w co się pakuje. Miał wybór, bo było dużo chętnych. Oczywiście sytuacja była inna (przed epidemią), ale musiał sobie zdawać sprawę że walka o skład będzie jeszcze trudniejsza bo doszedł do konkurencji klasowy były już junior Smyku. Problemy z kontraktem Pitera i Emila to tylko dodatek do wcześniejszej sytuacji Jarka. Mogło się zakończyć inaczej w ich przypadku, ale to Hampel podjął ryzyko podpisując kontrakt w Lesznie i to jemu ten ruch wydaje się teraz najmniej opłacalny. Opłacalny będzie za to dla drużyny z Leszna…

  Robert KSUL
  31 May 2020
   2:14pm

  To było zaplanowane już dawno. Dobry ruch i Unii, i Jarka. W Lesznie to tylko druga linia, w Rybniku może być liderem. Więcej biegów, więcej kasy, mniejsza presja, że po słabszych wyścigach zastąpi go Lidsey czy Kubera. A za rok jak Emil odejdzie? Trudno, przynajmniej będzie miejsce dla Domina.

   Staleczka
   31 May 2020
    3:56pm

   Rozsądny komentarz kibica Unii L. Można ? Oczywiście że tak.
   Dodał bym ,że dla Hampela to ostatnia szansa na odbudowanie się sportowo.
   W ROW-ie mentalnie będzie w innej sytuacji.
   Gdyby jeszcze prezes Mrozek znalazł kasę na 5 meczy w Rybniku dla Crumpa ?
   Po 3 kolejce będzie okienko transferowe.
   Marzenie, ale czy nie można pomarzyć ? Może się spełni. ?

    Tom
    1 Jun 2020
     6:48pm

    Masz rację „staleczka” było by fajnie, przynajmniej liga byłaby w miarę wyrównana, chodzi mi o ROW u siebie jak by zakontraktowali Crumpa u na mecze u siebie

   Staleczka
   31 May 2020
    4:01pm

   Z pozostałych zawodników zostawił bym po treningach pięciu a pozostałym dał wolną rękę.

   Stawiam na Worynę, Szczepaniaka, Lamberta , Łogaczowa i Milika.

  SAMUEL
  31 May 2020
   3:54pm

  Hampel wybrał dla siebie idealne rozwiązanie, zamiast się angażować i pokazywać na treningu Unii woli pewne miejsce w składzie Rybnika. A co za tym idzie większe pieniądze, większy spokój a to się może przełożyć na zdobyte punkty. Teraz główną bolączką ROWu jest formacja juniorska.

  Muchomorek
  31 May 2020
   6:05pm

  Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Hampel trafił do 1 Ligi Żużlowej. A patrząc na sytuację i brak zainteresowania Ekstraligą ze strony niższej ligi może to dla Jarka najlepszy moment do spokojnego przechodzenia w stan spoczynku.
  Niestety, kontuzje a może i brak osiągnięć ostatnimi czasy, chyba zrobiły swoje. Na dziś uważam, tylko na podstawie wypowiedzi zawodników, że Jarosław Hampel i Piotr Protasiewicz, z tej starszej gwardii, to najmądrzejsi zawodnicy i będą jeździli do pewnego czasu a nie do całkowitego „wyrżnięcia”.
  Jarek, wiem że zadecydujesz właściwie i życzę powodzenia.
  Muchomorek z rodziną ㋡

  Wariat
  31 May 2020
   8:59pm

  Po kontuzji(ach) Hampel to jednak cień zawodnika
  Chyba jednak koniec kariery
  I na Malediwy nurkować i tracić szmal hahahaha 🙂

  Seba
  31 May 2020
   9:12pm

  Mimo wszystko jestem niemile zaskoczony. Liczylem ze zostanie w UL.

   Muchomorek
   1 Jun 2020
    2:54pm

   Tylko po to by siedział i grzał ławkę? Niestety, każdemu lata lecą i przychodzi dzień, gdy okazuje się, że ktoś cię może zastąpić, ten lepszy, szybszy, młodszy. Takie jest życie: C’est la vie jak mówi klasyk?

  Muchomorek
  1 Jun 2020
   2:55pm

  Niestety, każdemu lata lecą i przychodzi dzień, gdy okazuje się, że ktoś cię może zastąpić, ten lepszy, szybszy, młodszy. Takie jest życie: C’est la vie jak mówi klasyk?

  Niedlaidiotow
  1 Jun 2020
   5:41pm

  Ciekawe czy te wiescie tego portalu i konkurencji sie potwierdza, bo na razie to tylko raczej plotka-sensacja. Jesli mialby sie gdzies ruszyc to trzeba szybko dzialac, czasu coraz mniej, pogoda kaprysna, a do nowego toru musialby sie dobrze spasowac. Jesli wybierze kurs na Rybnik uwazam ze bardzo dobrze zrobi! Jemu potrzeba spokoju i pewnosci a nie wojenki o miejsce w skladzie.

  Łuki_Falubaziak_1990
  2 Jun 2020
   10:51am

  Oj Jarek, Jarek. I po co się zgodziłeś na nowe warunki, skoro Leszno potraktowało Ciebie jak zbędnego śmiecia? Widocznie lepiej być buntownikiem i „strzelić focha” (patrz Emil i Pawlicki) niż dojść do szybkiego porozumienia. Leszno jak chorągiewki. Pozdrawiam falubazowo z Poznania 🙂

  Kubic UNI!!!
  3 Jun 2020
   2:20pm

  Ale propozycja z Torunia, to jak wpaść z deszczu pod rynnę.
  Więc to żadna propozycje!!
  A do tego jazda w pierwszej lidze to chyba musiałby być idiotą aby się zgodzić nie ważne za jak wielkie pieniądze!!!!

  Kuluarom i wrocławskim kombinatorom śmierć
  4 Apr 2021
   4:35pm

  Ile jeszcze lat ten artykuł będzie wisiał na głównej stronie Po Bandzie?

Skomentuj