Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Jak to z tym obozem kadry? GKSŻ: Proszę się zdecydować panie Krzystyniak

Były żużlowiec, Jan Krzystyniak skrytykował ostatnio na łamach mediów pomysł organizowania zgrupowania reprezentacji Polski. GKSŻ jest mocno zdziwiona takim stanowiskiem, bo w przeszłości to właśnie Krzystyniak bardzo chwalił takie zgrupowania.

– Po co nam coś takiego? Obóz kadry w obecnych czasach jest niepotrzebny. Krytykuję zgrupowania reprezentacji w takim kształcie od lat, skoro zawodnicy i tak trenują indywidualnie przed i po jego zakończeniu. Usłyszałem od jednego z działaczy, że taki obóz jest jednak niezbędny, aby GKSŻ otrzymała dofinansowanie na żużel z ministerstwa sportu – taką opinię przedstawił ostatni Jan Krzystyniak.

– Pan Krzystyniak powinien się chyba najpierw zastanowić, jakie ma zdanie na dany temat, zanim je wypowie – odpowiada Zbigniew Fiałkowski. Wiceprzewodniczący GKSŻ przypomina, że to właśnie Krzystyniak dwa lata temu bardzo chwalił ten sam pomysł.

Wtedy w jednym z wywiadów powiedział: Bardzo dobrze, że utrzymano obozy kadry narodowej zimą. Chłopakom potrzebny jest ruch, bo im go więcej w okresie zimowym, tym lepiej. Choć wiem, że są zawodnicy, którzy w obecnym okresie jeżdżą z obozu na obóz. Na dodatek jest okazja, aby pogadać o sprzęcie i przygotowaniach do sezonu…

Fiałkowski przyznaje, że nie bardzo rozumie taką postawę. – Może to wszystko jest podyktowane chęcią wzbudzenia sensacji? Trudno nam powiedzieć, bo logiki nie ma w tym żadnej. Mógłbym zapytać ,czy mamy w końcu organizować te obozy, czy nie? Nie wiem, czego miałby się spodziewać, gdybyśmy z nich zrezygnowali. Będzie pochwała czy krytyka ze strony pana Krzystyniaka? – podsumowuje.

Wiceprzewodniczący GKSŻ równocześnie zapewnia, że nikt nie ma zamiaru zrezygnować z organizowania obozów kadry, a pomysł chwalą również trenerzy Marek Cieślak i Rafał Dobrucki.

źródło: inf. prasowa

ZOBACZ TAKŻE:

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.