Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Speed Car Motor Lublin był bliski sprawienia niespodzianki i wyrwania punktów faworyzowanemu Falubazowi Zielona Góra. W decydujących biegach lepiej spisali się jednak zielonogórzanie, a gospodarze narzekali na stan lubelskiego toru. – Gdybym miał to skomentować, musiałbym użyć nieparlamentarnych słów – mówił po spotkaniu manager Motoru, Jacek Ziółkowski.

Po przegranym 41:49 spotkaniu żużlowcy Motoru Lublin narzekali na stan toru. – Gdybym miał to skomentować, musiałbym użyć słów uchodzących za nieparlamentarne. Tor jest znakomitą wymówką dla każdego. Można mu nawrzucać, narzekać, a on nie odpowie – nie krył irytowania menedżer lublinian.

Jednym z najjaśniejszych punktów Motoru był Wiktor Lampart, który zdobył dziewięć punktów i bonus. Po stronie zielonogórskiej kapitalne zawody ma za sobą Martin Vaculik, zdobywca płatnego kompletu punktów. – Skoro ten tor był taki zły, to czy był tak samo zły dla Wiktora Lamparta? A może dla Martina Vaculika? – retorycznie pytał Jacek Ziółkowski.

Motor zajmuje siódmą lokatę w tabeli PGE Ekstraligi, tracąc jedno „oczko” do szóstej truly.work Stali Gorzów i dwa punkty do piątego forBET Włókniarza Częstochowa.