Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bilans |
1. | eWinner Apator Toruń | 1 | 2 | 12 |
2. | Moje Bermudy Stal Gorzów | 1 | 2 | 6 |
3. | Betard Sparta Wrocław | 0 | 0 | 0 |
4. | ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz | 0 | 0 | 0 |
5. | Eltrox Włókniarz Częstochowa | 0 | 0 | 0 |
6. | Motor Lublin | 0 | 0 | 0 |
7. | Fogo Unia Leszno | 1 | 0 | -6 |
8. | Marwis.pl Falubaz Zielona Góra | 1 | 0 | -12 |
TERMINARZ PGE EKSTRALIGI 2021:
1. kolejka:
niedziela, 4 kwietnia:
eWinner Apator Toruń – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 51:39
Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
piątek, 23 kwietnia:
Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
2. kolejka:
piątek, 9 kwietnia:
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław – eWinner Apator Toruń
niedziela, 11 kwietnia:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
3. kolejka:
piątek, 16 kwietnia:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Fogo Unia Leszno – eWinner Apator Toruń
niedziela, 18 kwietnia:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów
Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
4. kolejka:
piątek, 30 kwietnia:
eWinner Apator Toruń – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin
niedziela, 2 maja:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
5. kolejka:
piątek, 7 maja:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
Motor Lublin – eWinner Apator Toruń
niedziela, 9 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów
6. kolejka:
piątek, 14 maja:
Fogo Unia Leszno – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Motor Lublin
niedziela, 16 maja:
eWinner Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
7. kolejka:
piątek, 28 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Moje Bermudy Stal Gorzów – eWinner Apator Toruń
niedziela, 30 maja:
Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
8. kolejka:
piątek, 4 czerwca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
niedziela, 6 czerwca:
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – eWinner Apator Toruń
Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
9. kolejka:
piątek, 11 czerwca:
eWinner Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela, 13 czerwca:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów
10. kolejka:
piątek, 25 czerwca:
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
niedziela, 27 czerwca:
eWinner Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin
11. kolejka:
piątek, 2 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów
Motor Lublin – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
niedziela, 4 lipca:
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – eWinner Apator Toruń
12. kolejka:
piątek, 23 lipca:
eWinner Apator Toruń – Motor Lublin
Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
niedziela, 25 lipca:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa
13. kolejka:
piątek, 30 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – eWinner Apator Toruń
Motor Lublin – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
niedziela, 1 sierpnia:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno
14. kolejka:
piątek, 20 sierpnia:
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
niedziela, 22 sierpnia:
eWinner Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno – Motor Lublin