Tauron SEC: 3. finał w Gnieźnie

2020-07-15 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi

2020-07-13 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów 50:40

2020-07-12 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 43:47

2020-07-12 16:30:00

Zakończona

Przejdź

eWinner 1. liga: Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37

2020-07-12 14:00:00

Zakończona

Przejdź

eWinner 1. liga: Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils 57:33

2020-07-12 14:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE EKSTRALIGA

MiejsceDrużynaMeczePunktyBilans
1.Fogo Unia Leszno51068
2.RM Solar Falubaz Zielona Góra575
3.Motor Lublin5612
4.Eltrox Włókniarz Częstochowa4656
5.Betard Sparta Wrocław554
6.MRGARDEN GKM Grudziądz52-18
7.PGG ROW Rybnik52-91
8.Moje Bermudy Stal Gorzów40-36

Terminarz PGE Ekstraligi 2020:


Runda zasadnicza:

1. KOLEJKA:
piątek, 12 czerwca:
Betard Sparta Wrocław – Speed Car Motor Lublin 55:35
niedziela, 14 czerwca:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 41:49
PGG ROW Rybnik – RM Solar Falubaz Zielona Góra 36:53
poniedziałek, 15 czerwca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz 53:37

2. KOLEJKA:
niedziela, 21 czerwca
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów 53:37
poniedziałek, 22 czerwca
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław 53:37
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Eltrox Włókniarz Częstochowa 31:59
wtorek, 23 czerwca
MrGarden GKM Grudziądz – PGG ROW Rybnik 58:32

3. KOLEJKA:
sobota, 27 czerwca:
Fogo Unia Leszno – Motor Lublin 53:37
RM Solar Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz 48:42
niedziela, 28 czerwca:
PGG ROW Rybnik – Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław 53:37

4. KOLEJKA:
piątek, 3 lipca:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin – PGG ROW Rybnik 59:31
niedziela, 5 lipca:
Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 45:45
MrGarden GKM Grudziąz – Fogo Unia Leszno 42:48

5. KOLEJKA:
piątek, 10 lipca:
PGG ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno 56:34
Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz 53:37
niedziela, 12 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 43:47
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów 50:40

6. KOLEJKA:
piątek, 17 lipca:
PGG ROW Rybnik – Eltrox Włókniarz Częstochowa,
Motor Lublin – MrGarden GKM Grudziądz,
niedziela, 19 lipca:
Fogo Unia Leszno – RM Solar Falubaz Zielona Góra,
Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław.

7. KOLEJKA:
piątek, 24 lipca:
Betard Sparta Wrocław – PGG ROW Rybnik,
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin.
niedziela, 26 lipca:
MrGarden GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów,
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno.

8. KOLEJKA:
piątek, 31 lipca:
Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów,
RM Solar Falubaz Zielona Góra – PGG ROW Rybnik.
niedziela, 2 sierpnia:
MrGarden GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa,
Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław.

9. KOLEJKA:
piątek, 7 sierpnia:
PGG ROW Rybnik – MrGarden GKM Grudziądz,
Eltrox Włókniarz Częstochowa – RM Solar Falubaz Zielona Góra.
niedziela, 9 sierpnia:
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno,
Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin.

10. KOLEJKA:
piątek, 14 sierpnia:
Moje Bermudy Stal Gorzów – PGG ROW Rybnik,
Motor Lublin – Fogo Unia Leszno.
niedziela, 16 sierpnia:
Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa,
MrGarden GKM Grudziądz – RM Solar Falubaz Zielona Góra.

11. KOLEJKA:
piątek, 21 sierpnia:
Fogo Unia Leszno – MrGarden GKM Grudziądz,
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów.
niedziela, 23 sierpnia:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław,
PGG ROW Rybnik – Motor Lublin.

12. KOLEJKA:
piątek, 28 sierpnia:
Fogo Unia Leszno – PGG ROW Rybnik,
Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa.
niedziela, 30 sierpnia:
Moje Bermudy Stal Gorzów – RM Solar Falubaz Zielona Góra,
MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław.

13. KOLEJKA:
piątek, 4 września:
MrGarden GKM Grudziądz – Motor Lublin,
Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik.
niedziela, 6 września:
Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów,
Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno.

14. KOLEJKA:
piątek, 11 września:
Moje Bermudy Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz,
PGG ROW Rybnik – Betard Sparta Wrocław.
niedziela, 13 września:
Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa,
Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góra.


Runda finałowa:
15. kolejka (mecze półfinałowe): 20 września
16. kolejka (mecze półfinałowe, rewanże): 27 września

17. kolejka (mecz o 3. miejsce i finał DMP): 4 października
18. kolejka (mecz o 3 miejsce i finał DMP, rewanże): 11 października