PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44

2020-09-20 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno 44:46

2020-09-20 16:30:00

Zakończona

Przejdź

6. runda FIM Speedway Grand Prix w Pradze

2020-09-19 19:00:00

Zakończona

Przejdź

5. runda FIM Speedway Grand Prix w Pradze

2020-09-18 19:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Betard Sparta Wrocław 39:51

2020-09-14 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góra 52:38

2020-09-13 19:15:00

Zakończona

Przejdź

2. LIGA ŻUŻLOWA

MiejsceDrużynaMeczePunktyBilans
1.Wilki Krosno716175
2.OK Bedmet Kolejarz Opole71261
3.SpecHouse PSŻ Poznań77-2
4.Metalika Recycling Kolejarz Rawicz76-51
5.Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe754
6.MSC Wolfe Wittstock72-187

TERMINARZ 2. LIGI ŻUŻLOWEJ 2020:

1. KOLEJKA:
piątek, 31 lipca:
RzTŻ Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole 59:31
sobota, 1 sierpnia:
Wilki Krosno – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 64:26
niedziela, 2 sierpnia:
SpecHouse PSŻ Poznań – MSC Wolfe Wittstock 40:0

2. KOLEJKA:
piątek, 7 sierpnia:
Wolfe Wittstock – RzTŻ Rzeszów 46:44
sobota, 8 sierpnia:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań 51:37
niedziela, 9 sierpnia:
OK Bedmet Kolejarz Opole – Wilki Krosno 39:50

3. KOLEJKA:
piątek, 14 sierpnia:
Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów 52:38
sobota, 15 sierpnia:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Wolfe Wittstock 56:34
niedziela, 16 sierpnia:
SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole 43:47

4. KOLEJKA:
piątek, 21 sierpnia:
RzTŻ Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań 43:46
sobota, 22 sierpnia:
OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 48:42
niedziela, 23 sierpnia:
Wolfe Wittstock – Wilki Krosno 29:61

5. KOLEJKA:
piątek, 28 sierpnia:
OK Bedmet Kolejarz Opole – Wolfe Wittstock 64:26
sobota, 29 sierpnia:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – RzTŻ Rzeszów 54:35
niedziela, 30 sierpnia:
Wilki Krosno – SpecHouse PSŻ Poznań 59:30

6. KOLEJKA:
piątek, 4 września:
RzTŻ Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 59:31
sobota, 5 września:
Wolfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole 36:54
niedziela, 6 września:
SpecHouse PSŻ Poznań – Wilki Krosno 39:51

7. KOLEJKA:
piątek, 11 września:
Wilki Krosno – Wolfe Wittstock 64:25
sobota, 12 września:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole 28:62
niedziela, 13 września:
SpecHouse PSŻ Poznań – RzTŻ Rzeszów 51:38

8. KOLEJKA:
piątek, 18 września:
RzTŻ Rzeszów – Wilki Krosno
sobota, 19 września:
OK Bemet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań
niedziela, 20 września:
Wolfe Wittstock – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

9. KOLEJKA:
piątek, 2 października:
RzTŻ Rzeszów – Wolfe Wittstock
sobota, 3 października:
Wilki Krosno – OK Bedmet Kolejarz Opole
niedziela, 4 października:
SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

10. KOLEJKA:
piątek, 9 października:
Wolfe Wittstock – SpecHouse PSŻ Poznań
sobota, 10 października:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno
niedziela, 11 października:
OK Bedmet Kolejarz Opole – RzTŻ Rzeszów