Tauron SEC: 3. finał w Gnieźnie

2020-07-15 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi

2020-07-13 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów 50:40

2020-07-12 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 43:47

2020-07-12 16:30:00

Zakończona

Przejdź

eWinner 1. liga: Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37

2020-07-12 14:00:00

Zakończona

Przejdź

eWinner 1. liga: Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils 57:33

2020-07-12 14:00:00

Zakończona

Przejdź

2. LIGA ŻUŻLOWA

MiejsceDrużynaMeczePunktyBilans
1.SpecHouse PSŻ Poznań000
2.OK Bedmet Kolejarz Opole000
3.Wilki Krosno000
4.Stainer Unia Kolejarz Rawicz000
5.Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe000
6.MSC Wolfe Wittstock000

TERMINARZ 2. LIGI ŻUŻLOWEJ 2020:

Runda zasadnicza:

1. KOLEJKA:

sobota, 4 kwietnia / niedziela, 5 kwietnia:

MSC Wölfe Wittstock – Spec House PSŻ Poznań

RzTŻ Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno

2. KOLEJKA:

sobota, 18 kwietnia / niedziela, 19 kwietnia:

OK Bedmet Kolejarz Opole – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

SpecHouse PSŻ Poznań – RzTŻ Rzeszów

Wilki Krosno – MSC Wölfe Wittstock

3. KOLEJKA:

piątek, 1 maja / niedziela 3 maja:

OK Bedmet Kolejarz Opole – Wilki Krosno

RzTŻ Rzeszów – MSC Wölfe Wittstock

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań

4. KOLEJKA:

sobota, 23 maja / niedziela, 24 maja:

​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole

Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów

5. KOLEJKA:

sobota, 30.05 / niedziela, 31.05:

OK Bedmet Kolejarz Opole – ​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock

RzTŻ Rzeszów – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

SpecHouse PSŻ Poznań – Wilki Krosno

6. KOLEJKA:

sobota, 13.czerwca / niedziela, 14.czerwca:

​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – RzTŻ Rzeszów

Wilki Krosno – SpecHouse PSŻ Poznań

7. KOLEJKA:

 sobota, 26 czerwca / 27 czerwca:

RzTŻ Rzeszów – Wilki Krosno (mecz zostanie rozegrany 11 czerwca)

OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – ​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock

8. KOLEJKA:

sobota, 11 lipca / niedziela, 12 lipca:

​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock – RzTŻ Rzeszów

SpecHouse PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

Wilki Krosno – OK Bedmet Kolejarz Opole

9. KOLEJKA:

sobota, 1 sierpnia / niedziela, 2 sierpnia:

​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock – Wilki Krosno

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole​

​​​​​​RzTŻ Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań (mecz rozegrany zostanie 10 maja)

10. KOLEJKA

sobota, 8 sierpnia / niedziela, 9 sierpnia:

SpecHouse PSŻ Poznań – ​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock

OK Bedmet Kolejarz Opole – RzTŻ Rzeszów

Wilki Krosno – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

Runda finałowa:

1. mecz półfinałowy (22 sierpnia – 23 sierpnia)

(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej

(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadnicze

2. mecz półfinałowy (29 sierpnia – 30 sierpnia)

(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej

(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

1. mecz finałowy (13 września)

Zwycięskie drużyny z (a) i (b)

2. mecz finałowy (20 września)

Zwycięskie drużyny z (a) i (b)