Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

1. LIGA ŻUŻLOWA

MiejsceDrużynaMeczePunktyBilans
1.eWinner Apator Toruń000
2.Arged Malesa TŻ Ostrovia 000
3.Car Gwarant Start Gniezno000
4.Unia Tarnów000
5.Zdunek Wybrzeże Gdańsk 000
6.Speedway Lokomotiv Daugavpils000
7.Orzeł Łódź000
8.Abramczyk Polonia Bydgoszcz000

Terminarz 1. Ligi Żużlowej 2020:

Runda zasadnicza:

1. KOLEJKA:

sobota 4 kwietnia / niedziela 5 kwietnia:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA

CAR GWARANT Start Gniezno – eWinner Apator Toruń

KŻ Orzeł Łódź – Speedway Lokomotiv Daugavpils

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

2. KOLEJKA:

sobota 18 kwietnia / niedziela 19 kwietnia:

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

eWinner Apator Toruń – Orzeł Łódź

Unia Tarnów – CAR GWARANT Start Gniezno

Speedway Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

3. KOLEJKA:

piątek, 1 maja / niedziela, 3 maja:

KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

CAR GWARANT Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów ŻSSA

eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

4. KOLEJKA:

sobota, 23 maja / niedziela, 24 maja:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Speedway Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń

Unia Tarnów ŻSSA – KŻ Orzeł Łódź

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT Start Gniezno

5. KOLEJKA:

sobota, 30 maja / niedziela, 31 maja:

CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway Lokomotiv Daugavpils

eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów ŻSSA

KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

6. KOLEJKA:

sobota, 6 czerwca / niedziela, 7 czerwca:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Lokomotiv Daugavpils

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń

Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT Start Gniezno

7. KOLEJKA:

sobota, 13 czerwca / niedziela, 14 czerwca:

eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

CAR GWARANT Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Speedway Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów ŻSSA

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Orzeł Łódź

8. KOLEJKA:

sobota, 20 czerwca / niedziela, 21 czerwca:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – eWinner Apator Toruń

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – CAR GWARANT Start Gniezno

Unia Tarnów ŻSSA – Speedway Lokomotiv Daugavpils

Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

9. KOLEJKA:

piątek, 26 czerwca / sobota, 27 czerwca/ niedziela, 27 czerwca

Speedway Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. -Unia Tarnów ŻSSA

CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź

10. KOLEJKA:

sobota, 4 lipca / niedziela, 5 lipca:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT Start Gniezno

Speedway Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Unia Tarnów ŻSSA – eWinner Apator Toruń

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź

11. KOLEJKA:

sobota, 11 lipca / niedziela, 12 lipca:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

eWinner Apator Toruń – Speedway Lokomotiv Daugavpils

KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA

CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

12. KOLEJKA:

sobota, 18 lipca / niedziela, 19 lipca:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź

Speedway Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT Start Gniezno

Unia Tarnów ŻSSA – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń

13. KOLEJKA:

sobota, 1 sierpnia / niedziela, 2 sierpnia:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń

CAR GWARANT Start Gniezno – Unia Tarnów

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Speedway Lokomotiv Daugavpils

14. KOLEJKA:

sobota, 8 sierpnia / niedziela, 9 sierpnia:

Unia Tarnów ŻSSA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

eWinner Apator Toruń – CAR GWARANT Start Gniezno

Speedway Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Runda finałowa:

15. KOLEJKA:

sobota, 22 sierpnia / niedziela, 23 sierpnia:

(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej

(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

16. KOLEJKA:

sobota, 29 sierpnia / niedziela, 30 sierpnia:

(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej

(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

17. KOLEJKA:

niedziela, 13 września

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

18. KOLEJKA:

niedziela, 20 września

zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Baraż:

niedziela, 4 października

Baraż rewanż:

niedziela, 11 października