Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle złotych medali DMP ma już na koncie Dominik Kubera
Fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Znamy już przyczynę absencji Grega Hancocka we wczorajszym Memoriale Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. Amerykanin wydał oświadczenie, w którym poinformował, że jego żona Jennie walczy z rakiem piersi. W związku z tym 49-latek nie wystąpi również w warszawskiej rundzie GP, a jego miejsce zajmie Robert Lambert.

Poniżej prezentujemy oświadczenie Grega Hancocka i trzymamy kciuki za to, by Jennie szybko wróciła do zdrowia!

Oświadczenie Grega Hancocka:

„Cześć wszystkim,

W ostatnim czasie było trochę cicho z mojej strony i chcę teraz przedstawić wszystkim informacje na temat tego, co się dzieje.

W ostatnich tygodniach moja rodzina została uderzona wiadomością, iż u mojej żony Jennie został zdiagnozowany rak piersi. Krótko mówiąc, Jennie przeszła kilka badań kontrolnych i niestety potwierdzono nam, że choroba ma agresywną postać, która wymaga natychmiastowego leczenia.

Każdy, kto spotkał Jennie, będzie wiedział, że jest na tyle silna, iż będzie walczyć z tą straszną chorobą ze wszystkich sił i zarówno ja, jak i nasi trzej chłopcy: Wilbur, Bill i Karl – będziemy obok niej, kiedy do tej walki dojdzie.

Jennie ma przed sobą trudną drogę! Moim stuprocentowym priorytetem jest być tam dla niej i naszych chłopców, dopóki sprawy nie wrócą do normy. Zrobię teraz przerwę od ścigania, aby zapewnić jej wszystko.

Chcę podziękować mojemu teamowi, szwedzkiemu zespołowi Dackarnie, Monster Energy i wszystkim sponsorom za sporą wyrozumiałość i wsparcie w tak trudnym czasie. Chciałbym również podziękować FIM i BSI, którzy byli fantastyczni.

Zawsze otrzymuję niesamowite wsparcie od moich fanów i jestem za to bardzo wdzięczny, ale jako rodzina chcemy pokonać tę rzecz prywatnie i wrócić do normalności tak szybko, jak to możliwe.

Do zobaczenia wkrótce.”

Dzięki,
Greg