5. runda FIM Speedway Grand Prix w Pradze – Finał

2020-09-18 19:00:00

PGE Ekstraliga: PGG ROW Rybnik – Betard Sparta Wrocław 39:51

2020-09-14 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góra 52:38

2020-09-13 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa 54:36

2020-09-13 16:30:00

Zakończona

Przejdź

4. runda FIM Speedway Grand Prix w Gorzowie

2020-09-12 19:00:00

Zakończona

Przejdź

3. runda FIM Speedway Grand Prix w Gorzowie

2020-09-11 19:00:00

Zakończona

Przejdź

Frank Mauer: Chyba pracuję z mało odpowiedzialnymi ludźmi

fot. Thomas Klemm

Nie takiej inauguracji ligowej w Polsce spodziewali się kibice niemieckich Wilków. Ze względu na brak licencji trzech zawodników, zespół z Wittstock przegrał walkowerem pierwsze spotkanie z ekipą SpecHouse PSŻ-u Poznań. Swojego zdenerwowania nie kryje prezes klubu zza naszej zachodniej granicy – Frank Mauer.

– Nie wiem, co mam powiedzieć. Jedyne słowa jakie się nasuwają na myśl to wstyd i amatorstwo. Zawiodłem się na osobach, które zapewniały mnie, że wszystko jest idealnie przygotowane. Tak było jeszcze w piątek wieczorem podczas mojej rozmowy z kierownikiem zespołu i menedżerem. Nie po to byliśmy w Poznaniu w sobotę wieczorem, żeby nie jechać w niedzielę meczu – mówi Frank Mauer.

– Chyba pracuję z mało odpowiedzialnymi ludźmi. Przegraliśmy walkowerem. To po prostu wstyd. Ja ze swojej strony przepraszam kibiców zgromadzonych na stadionie, tych przed telewizorami, władze GKSŻ oraz samą telewizję, która miała relacjonować zawody. Obiecuję, że taka sytuacja się nie powtórzy, ale za to, co się stało, nie ja ponoszę winę – dodaje zdenerwowany właściciel klubu.

Po tym, co się wydarzyło w Poznaniu, wielu kibiców zastanawia się czy podobnych problemów natury organizacyjnej nie będzie w najbliższy piątek podczas meczu MSC Wolfe Wittstock z Rzeszowskim Towarzystwem Żużlowym.

– Z pełną stanowczością stwierdzam, że żadnych komplikacji w piątek nie będzie. Okazuje się, że ja muszę o wszystko zadbać i to kontrolować. Tak też będzie. W piątek w Wittstock będą tylko emocje sportowe. Jeśli ktoś mówi inaczej, to powiem, że piątkowe spotkanie rozstrzygnie się na torze i jest kompletnie niezagrożone – kończy Frank Mauer.

CASH BROKER

3 Odpowiedzi

  1. Prezes ma do tego ludzi zatrudnionych i oni są odpowiedzialni. W każdej firmie tak jest. Jakby prezes miał wszystkiego pilnować to po co mu kierownicy, menagerowie, liderzy, itp?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.