Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
fot. Paweł Prochowski
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

– Rozgrywki PGE Ekstraligi w sezonie 2020 na ten moment będą odbywać się bez udziału publiczności. W związku z tym, że mecze najlepszej żużlowej ligi świata odbywać się będą przy pustych trybunach, chcemy zaproponować Wam kilka rozwiązań, z których mamy nadzieję skorzystacie – aktualny drużynowy mistrz Polski, Fogo Unia Leszno, poszedł drogą innych ekstraligowych klubów. Leszczynianie przedstawili komunikat, w którym zamieszczone są propozycje dla tegorocznych karnetowiczów.

Kibice drużyny z Wielkopolski mogą zrezygnować z karnetów na wciąż nierozpoczęty sezon. Istnieje także możliwość przeniesienia wejściówek na mecze „Byków” na rok 2021. Szczególną uwagę zwraca jednak ostatnia opcja. – Jako Klub rekomendujemy i prosimy o wybór opcji rezygnacji ze środków finansowych za zakup karnetu na sezon 2020 i przekazanie go jako wsparcie dla Klubu. Spośród osób, które zdecydują się na tę propozycję przygotowaliśmy specjalne spotkanie dla wybranych w drodze losowania 50 osób na zamknięty trening FOGO Unii Leszno po zniesieniu stosownych obostrzeń i sankcji. Każdy posiadacz karnetu może liczyć również na darmowy program zawodów w wersji online przed meczami ligowymi w Lesznie – informują działacze najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce.

To jednak nie koniec. Z treści komunikatu wynika, że leszczynianie przewidują więcej rozwiązań zaistniałego problemu. – W przyszłym tygodniu przedstawimy kolejne propozycje i rozwiązania pod kątem wsparcia Klubu przy okazji meczów ligowych na stadionie im. Alfreda Smoczyka – zapowiada Unia Leszno.

Oto grafika przedstawiająca propozycje wysunięte przez klub z Wielopolski.

Źródło: unia.leszno.pl

Jednocześnie Zarząd podziękował Stowarzyszeniu Sympatyków Klubu Unia Leszno za utworzenie zrzutki na poczet bieżących potrzeb klubu. O akcji informowaliśmy przed kilkoma dniami w oddzielnym tekście (link poniżej).

Kibice Unii Leszno organizują zbiórkę pieniędzy na klub! Prezes: “Duży szacunek”