Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Falubaz nie przewiduje możliwości zwrotu karnetów

fot. media klubowe Falubazu Zielona Góra

Epidemia koronawirusa wstrzymała rozgrywki sportowe na całym świecie. Większość klubów znajduje się w zawieszeniu, bo nie wie, czy i kiedy rozpoczną się rozgrywki, a w wielu żużlowych ośrodkach sprzedano setki karnetów. – Aktualnie nie możemy realizować tego typu zwrotów, bo wierzymy, że liga wystartuje – odpowiada na pytania fanów zielonogórski Falubaz.

– Wiele razy pokazaliście nam, jak ważne miejsce Falubaz zajmuje w Waszych sercach. To kolejny taki moment. Walka z koronawirusem i wynikające z tego obostrzenia to dla nas wszystkich nowa i bardzo trudna sytuacja. Z uwagi na bezpieczeństwo Wasze oraz zawodników PGE Ekstraliga zdecydowała o przesunięciu pierwszych kolejek – czytamy w klubowym komunikacie.

CZYTAJ TAKŻE: Karnetowicze, czyli kibice przed egzaminem lojalności?

Najpierw przełożone dwie pierwsze kolejki, a w środę poinformowano o odwołaniu wszystkich kwietniowych spotkań. Najwcześniej więc ściganie w PGE Ekstralidze zacznie się w maju, przynajmniej na teraz. – Wiemy, że macie wątpliwości, czy liga rzeczywiście się odbędzie, czy w drużynach pojadą obcokrajowcy, stąd Wasze pytania o możliwość zwrotu karnetów. Aktualnie nie możemy realizować tego typu zwrotów, ponieważ wszyscy wierzymy w to, że liga wystartuje, ale z pewnym opóźnieniem – informuje klub.

Kwestia ewentualnych zwrotów karnetów – nie tylko w Zielonej Górze – nie jest prosta do rozstrzygnięcia. Kluby bez wątpienia będą zmagać się z problemami finansowymi i każda złotówka będzie na wagę złota, z drugiej zaś strony wielu kibiców musi liczyć się z uszczupleniem domowych budżetów i reorganizację najpotrzebniejszych wydatków.

fot. fanpage Falubaz Zielona Góra

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.