lotto partner główny serwisu
czw. Paź 17, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Bartosz Zmarzlik będzie musiał poradzić sobie z ogromną presją

new

Erik Gundersen: Zmarzlik może przegrać z presją

Erik Gundersen jest dosyć powściągliwy z wieszaniem złotego medalu na szyi Bartosza Zmarzlika. Zdaniem byłego mistrza świata, polskiego zawodnika może „zjeść” niesamowita presja, jaka na nim dziś ciąży. 

– Ci, którzy twierdzą, że Zmarzlik jest niemal pewny mistrzostwa, są w dużym błędzie. Trzeba pamiętać o jednym – on dziś wyjdzie na prezentację z ogromną presją na swoich barkach, jakiej w swojej karierze jeszcze nigdy nie doświadczył. Bartek musi przejść taką samą drogę, jaką przeszedł Madsen w Vojens, a jak ona skończyła się dla Leona, wszyscy wiemy. Madsen przegrał walkę z presją i tak samo może być w wypadku Polaka.  Dla mnie kwestia tytułu jest sprawą otwartą. Emil czy Leon nie są tylko z matematycznymi szansami – mówi Erik Gundersen. 

Gundersen nie szczędzi również słów pochwały pod adresem reprezentanta Danii, Leona Madsena. 

– Leon ma za sobą fantastyczny sezon. Zrobił zdecydowanie więcej aniżeli wszyscy od niego oczekiwaliśmy. Za to, co w tym roku zrobił należy mu się tylko zdjęcie przed nim kapelusza z głowy. Sam fakt utrzymania się w pierwszej ósemce oraz tego, że w ostatnim turnieju może teoretycznie wywalczyć złoty medal mówi sam za siebie. Każdy z medali jaki dziś wywalczy, będzie wielkim jego sukcesem – kończy Gundersen na łamach Aftonbladet. 

ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.