Bartosz Smektała kolekcja
lotto partner główny serwisu
betard
nie. Lut 23, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Jacek Ziółkowski fot. FB Speed Car Motor Lublin

Dziś urodziny Jacka Ziółkowskiego. “Życzę sobie aby drużyna znów zaskoczyła”

61. urodziny obchodzi dziś menedżer Speed Car Motoru Lublin, Jacek Ziółkowski. To bezsprzecznie jeden z architektów sukcesów odrodzonej ekipy Koziołków. W minionych rozgrywkach, mimo przedsezonowego skazywania na pożarcie lubelskiej ekipy, utrzymał drużynę w PGE Ekstralidze i zajął w niej bezpiecznie szóste miejsce.

Jacek Ziółkowski znany jest w środowisku żużlowym jako menedżer o największej znajomości przepisów czarnego sportu. Szkoleniowiec ma bowiem za sobą pięć lat prowadzenia spotkań z wieżyczki sędziowskiej. Przez długi czas był także kierownikiem klubów z Lublina i Rzeszowa. Tam zdobywał wiedzę i doświadczenie, które procentują teraz podczas meczów z najsilniejszymi ekipami w Polsce.

– Drużyna ostatnio zaskakuje, więc życzę sobie, aby i w tym roku mnie zaskoczyła. Mierzymy w play-offy, także niech pan sobie dopowie czego jeszcze mogę sobie życzyć. W przyszłym sezonie najwięcej będzie zależało od Wiktora Lamparta, Pawła Miesiąca i Jakuba Jamroga. O postawę Grigorija Łaguty i Mikkela Michelsena jestem spokojny – mówi nam Jacek Ziółkowski.

Menedżer zasłynął również świetnym występem w popularnym programie “Jeden z dziesięciu”. Ziółkowski w 2016 roku wygrał pojedynczy odcinek turnieju i uzbierał w nim 72 punkty. Życzymy zatem dalszych sukcesów zarówno z drużyną, jak i w teleturniejach naukowych!

Mamy pierwszego, powakacyjnego zwycięzcę. Pan Jacek Ziółkowski zakończył odcinek z wynikiem 72 punktów. Gratulujemy!

Publiée par Jeden Z Dziesięciu sur Lundi 29 août 2016
Motor Lublin FOT. KAMIL WOLDAŃSKI