Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Jeden z architektów odbudowy lubelskiego żużla walczy w najważniejszym wyścigu

Motor Lublin fot. FB Speedway Motor Lublin

Piotr Mazur, dyrektor generalny firmy Speed Car, byłego sponsora tytularnego Motoru i jeden z architektów odbudowy lubelskiego żużla, walczy ze złośliwym nowotworem płuc i oskrzeli. Potrzebuje leczenia, które nie jest w Polsce refundowane. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę i pomóc mu pokonać tę straszną chorobę.

Piotr Mazur aktywnie uczestniczył w odbudowie żużla w Lublinie. Firma Speed Car przez ostatnie trzy lata była sponsorem tytularnym lubelskiej drużyny. – Wierzyliśmy, że dla tego sportu jest miejsce (w Lublinie – przyp. red.). Jest historia, którą warto powtórzyć, a okazało się, że osiągnęliśmy jeszcze większy sukces. (…) Cieszymy się, że byliśmy tego częścią, że tworzyliśmy to od początku, że nasze zaangażowanie było ogromne od samego początku, wierzyliśmy na każdym etapie, że damy radę – powiedział Piotr Mazur w filmie podsumowującym sezon 2018 r. w wykonaniu Koziołków, przygotowanym przez media klubowe.

– Kilka lat temu zacząłem udzielać się na rzecz mojego ukochanego sportu – żużla. W połączeniu ze wspierającą rodziną i sukcesami w pracy, dało mi to życie, o jakim zawsze marzyłem. Bajka ta trwała do września 2019 roku. To wtedy bez żadnego ostrzeżenia zacząłem słabnąć i tracić na wadze. Przesilenie jesienne? Wszystko na to wskazywało, bo wyniki robionych mi badań były prawidłowe. Moje złe samopoczucie i towarzyszące temu przerażenie trwało jednak za długo. Odpowiedź na nurtujące mnie pytania poznałem dopiero pod koniec stycznia bieżącego roku. Diagnoza – nowotwór złośliwy – czytamy na stronie zbiórki.

Osoba, której lubelski speedway jest bardzo bliski, teraz sama potrzebuje pomocy, aby wygrać najważniejszy z wyścigów. Na platformie siepomaga.pl uruchomiono zbiórkę środków potrzebnych na prowadzenie specjalistycznej terapii. Ponadto jeśli ktoś nie złożył zeznania podatkowego, to dzięki siepomaga.pl można przekazać 1% podatku na rzecz zbiórki.

CASH BROKER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.