Fot. Daniel Kaczmarek - Daniel's Team
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Żużlowiec Unii Tarnów zdecydował, że nie będzie ograniczał startów tylko do PGE Ekstraligi i Elitserien. Nowym pracodawcą 22-latka został zespół DMV White Tigers Diedenbergen, który zamierza poprawić swój słaby wynik z poprzedniego sezonu.

Rok 2019 będzie dla Daniela Kaczmarka rokiem zmian i nowych wyzwań. Żużlowiec z Leszna postanowił opuścić kadrę Get Well Toruń i spróbować sił w Nice 1. Lidze Żużlowej, dołączając do tarnowskich Jaskółek. Młody zawodnik spędzi też nadchodzący sezon w szwedzkiej Piraternie Motala, z którą w poprzednim sezonie wywalczył awans do Elitserien. Jak się okazuje, Kaczmarek znalazł jeszcze w swoim kalendarzu miejsce na starty w lidze niemieckiej.

– Miło mi poinformować, że w sezonie 2019 oprócz startów w Polsce i Szwecji czekają mnie jeszcze występy w Niemczech. Podpisałem kontrakt w Bundeslidze i będę reprezentował klub DMV White Tigers! – napisał na swoim facebookowym profilu Daniel Kaczmarek.

Poprzedni sezon nie był zbyt udany dla ekipy DMV White Tigers. Białe Tygrysy wygrały w nim bowiem tylko jedno spotkanie z MC Nordstern Straslund. Teraz, między innymi dzięki zakontraktowaniu Daniela Kaczmarka, działacze klubu liczą na lepszy wynik.

BARTOSZ RABENDA

Skład DMV White Tigers Diedenbergen na sezon 2019:

Robert Lambert

Daniel Kaczmarek

Kacper Gomólski

Kevin Woelbert

Paco Castagna

Daniel Spiller

Ethan Spiller

Rene Deddens

Marius Hillebrand

David Pfeffer