lotto partner główny serwisu
pt. Maj 24, 2019

Fot. Daniel Kaczmarek - Daniel's Team

Daniel Kaczmarek wystartuje w Bundeslidze

Żużlowiec Unii Tarnów zdecydował, że nie będzie ograniczał startów tylko do PGE Ekstraligi i Elitserien. Nowym pracodawcą 22-latka został zespół DMV White Tigers Diedenbergen, który zamierza poprawić swój słaby wynik z poprzedniego sezonu.

Rok 2019 będzie dla Daniela Kaczmarka rokiem zmian i nowych wyzwań. Żużlowiec z Leszna postanowił opuścić kadrę Get Well Toruń i spróbować sił w Nice 1. Lidze Żużlowej, dołączając do tarnowskich Jaskółek. Młody zawodnik spędzi też nadchodzący sezon w szwedzkiej Piraternie Motala, z którą w poprzednim sezonie wywalczył awans do Elitserien. Jak się okazuje, Kaczmarek znalazł jeszcze w swoim kalendarzu miejsce na starty w lidze niemieckiej.

– Miło mi poinformować, że w sezonie 2019 oprócz startów w Polsce i Szwecji czekają mnie jeszcze występy w Niemczech. Podpisałem kontrakt w Bundeslidze i będę reprezentował klub DMV White Tigers! – napisał na swoim facebookowym profilu Daniel Kaczmarek.

Poprzedni sezon nie był zbyt udany dla ekipy DMV White Tigers. Białe Tygrysy wygrały w nim bowiem tylko jedno spotkanie z MC Nordstern Straslund. Teraz, między innymi dzięki zakontraktowaniu Daniela Kaczmarka, działacze klubu liczą na lepszy wynik.

BARTOSZ RABENDA

Skład DMV White Tigers Diedenbergen na sezon 2019:

Robert Lambert

Daniel Kaczmarek

Kacper Gomólski

Kevin Woelbert

Paco Castagna

Daniel Spiller

Ethan Spiller

Rene Deddens

Marius Hillebrand

David Pfeffer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.