lotto partner główny serwisu
czw. Paź 17, 2019
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz

Damian Stalkowski ostatni rok występów w roli juniora spędzi w Starcie Gniezno.

Damian Stalkowski nie żałuje inwestycji

Damian Stalkowski jest obecnie podstawowym juniorem drużyny z Gniezna. Młody zawodnik z pewnością życzyłby sobie lepszych wyników, ale nie ukrywa, że sporo zainwestował w sprzęt przed początkiem sezonu.

Średnia 1,042 po siedmiu meczach może z nóg nie zwala, ale Damian Stalkowski przyznaje, że początek sezonu nie ułożył się po jego myśli. –
Początek nie należał do najlepszych, ponieważ bardzo szybko złapałem kontuzję i musiałem pauzować kilka dni – wspomina zawodnik. – Teraz wszystko idzie w dobrym kierunku. Robię, co w mojej mocy, żeby wyniki były jak najlepsze. Dużo zainwestowaliśmy i to się opłacało. Każda inwestycja pomaga w rozwijaniu się – dodaje.

Damian Stalkowski cieszy się, że nie musi rywalizować o miejsce w składzie

Damian Stalkowski ma w tym roku pewne miejsce w składzie gnieźnieńskiej drużyny. – Dobrze się czuję z myślą, że nie muszę rywalizować o skład ligowy – przyznaje junior. – Mogę ze spokojem podchodzić do zawodów ligowych – mówi.

Gnieźnieński zespół zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Nice 1. Ligi Żużlowej. – Po nieco gorszym początku sezonu udało nam się wskoczyć na dobre tory i walczymy o play-offy – opowiada Damian Stalkowski. – Dopiero jak awansujemy do czwórki, będziemy myśleć, co dalej, ale na pewno będziemy walczyć – kończy.

MICHAŁ CZAJKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.