Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

To już siódmy tom cyklu „Z historii speedwaya” i jednocześnie druga część opowieści o jednej z najciekawszych żużlowych rywalizacji, czyli o Mistrzostwach Świata Par. Tym razem rzecz dotyczy lat 1977-1985, w których biało-czerwoni przeplatali bardzo udane, zakończone zdobyciem medali występy finałowe z o wiele gorszymi, nawet bez ich udziału w finale.

Głównymi bohaterami tego okresu są nasi wybitni zawodnicy z tamtych lat, Edward Jancarz i Zenon Plech, do których jak ulał pasowało pojęcie, że to nasz żużlowy duet eksportowy. Odnosili oni medalowe sukcesy, ale też zaliczali niespodziewane wpadki. O powodach tak zróżnicowanych występów przeczytać można właśnie na łamach tej najnowszej publikacji.

Jak we wszystkich w tej serii, w siódmym tomie omówiona została każda kolejna edycja Mistrzostw Świata Par, podano też wyniki eliminacji i turniejów finałowych, a wszystko opatrzone zostało bogatym serwisem fotograficznym.

Książka „Z historii speedwaya tom VII – Mistrzostwa Świata Par (1977-1985)” ma twardą oprawę oraz 240 ilustrowanych wieloma zdjęciami stron.

Cena wraz z kosztami zakupu to 34 złote. Szczegóły dotyczące zakupu na stronie: www.ksiazkizuzlowe.pl

Jeśli masz pytanie, zadzwoń: 695 934-936 lub napisz maila: [email protected]