lotto partner główny serwisu
wt. Lip 16, 2019

Busch: Chciałbym jeździć w Polsce

Sezon 2019 całkiem nieźle zaczął się dla Tobiasa Buscha. Niemiec dobrze prezentuje się w rodzimej lidze, ale przyznaje, że trochę martwi go brak klubu w Polsce.

– Prawdę mówiąc szukam klubu w Polsce od początku sezonu, ale na razie nie za bardzo mi to wychodzi – przyznaje Busch. – Nie tracę nadziei. Chciałbym nawet przyjechać do Polski, by odbyć jakieś treningi. Może wtedy sprawa poszłaby do przodu – dodaje.

Zawodnik przyznaje, że w Polsce, póki co, nie ma większego zainteresowania jego usługami, ale, jeśli chodzi o polskie środowisko, to utrzymuje kontakt z trenerem Lechem Kędziorą. – To bardzo miły człowiek i jesteśmy w naprawdę dobrych relacjach – mówi.

Tobiasowi Buschowi zależy na znalezieniu pracodawcy w lidze polskiej

Wyniki Buscha w lidze niemieckiej wyglądają naprawdę solidnie, więc zawodnik nie traci nadziei, że w Polsce również dostanie swoją szansę. – Dobre starty w Niemczech dodały mi pewności siebie, a to także bardzo ważne – przyznaje. – Sezon jest jeszcze długi, więc zobaczymy, co się wydarzy dalej – dodaje.

10 czerwca w Abensbergu Busch będzie walczył w kwalifikacjach do cyklu Grand Prix. – Prawdę mówiąc, to bardzo dawno tam nie jeździłem – mówi niemiecki żużlowiec. – Jednak z tego, co pamiętam, to potrzeba tam naprawdę dobrych startów i umiejętności motocrossowych – śmieje się.

MICHAŁ CZAJKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.