Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
fot. Paweł Prochowski
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W dobie epidemii koronawirusa PGE Ekstraliga ogłasza nowego sponsora – bukmachera eWinner. – Pomimo bardzo trudnej sytuacji na całym rynku sportowym, jesteśmy przekonani, że realizacja umów sponsorskich zostanie doceniona przez kluby – mówi prezes eWinnera, Grzegorz Nowak.

Firma eWinner jest legalnym bukmacherem i posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Żużlowym kibicom nie jest obca, bo wcześniej została zaprezentowana jako sponsor tytularny pierwszoligowego Apatora Toruń.

– Nawiązanie współpracy z PGE Ekstraligą od początku naszej działalności było strategicznym punktem w planie dla rozwoju eWinnera – zaznacza Grzegorz Nowak. – Pomimo bardzo trudnej sytuacji na całym rynku sportowym, jesteśmy przekonani, że konsekwencja w realizacji umów sponsorskich zostanie doceniona przez kluby i kibiców czarnego sportu w Polsce. Na chwilę obecną w skupieniu planujemy nasze działania, które mają przybliżyć dyscyplinę również jako element rozrywki bukmacherskiej – dodaje prezes eWinnera.

Wojciech Stępniewski, prezes spółki zarządzającej ligą, zauważa, że zawarcie umowy w obecnej sytuacji świadczy o tym, że PGE Ekstraliga jest produktem atrakcyjnym dla sponsorów.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do grona naszych partnerów i sponsorów dołączył eWinner. Zdajemy sobie sprawę z rosnącej rangi i ważności mediów elektronicznych, w których staramy się zapewnić kibicom ciągły rozwój. Nasza współpraca zapewnia ugruntowanie poważnych planów eWinnera, które zaakcentował już obecnością w polskim żużlu. Zawarcie umowy w obecnej sytuacji rynkowej to efekt wspólnego wysiłku klubów oraz PGE Ekstraligi i PZM w kształtowaniu wartości medialnej i sponsorskiej najlepszej żużlowej ligi świata – podkreśla prezes Stępniewski.