Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

Bradley Wilson-Dean: Chcę jeszcze w tym sezonie pojeździć w Polsce

fot. facebook.com/bradley.wilsondean.7
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Bradley Wilson-Dean trochę niespodziewanie podpisał kontrakt z drużyną Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Jak na razie pojechał w jednym meczu tego zespołu, ale ma nadzieję, że to nie koniec przygody z ligą polską w sezonie 2019.

Nowozelandczyk pojechał w wyjazdowym pojedynku Wybrzeża przeciwko drużynie Lokomotivu Daugavpils. Zaprezentował się nieźle, bo wywalczył 4 punkty z bonusem. – Bardzo chcę nabierać doświadczenia w lidze polskiej i mam nadzieję, że w tym sezonie pojadę jeszcze w barwach gdańskiego zespołu – mówi Bradley Wilson-Dean. – Zależy mi na tym, by pojechać mecz w Gdańsku, bo wiele słyszałem o wspaniałej atmosferze na stadionie Wybrzeża – dodaje.

Bradley Wilson-Dean ma nadzieję, że za około 2 tygodnie będzie mógł wrócić na tor / fot. facebook.com/bradley.wilsondean.7

Póki co, nowozelandzki żużlowiec musi, niestety, odpocząć od wszelkich jazd, bo niedawno nabawił się kontuzji obojczyka w meczu ligi angielskiej. – Myślę, że za około 2 tygodnie wrócę do startów – informuje Wilson-Dean. – Obecnie czuję się w sumie już dobrze i spędzam dużo czasu w warsztacie, pracując przy moich motocyklach. Można powiedzieć, że funkcjonuję normalnie, tylko złamany obojczyk zmusza mnie do tego, bym wykonywał wszystko lewą ręką zamiast prawą – śmieje się zawodnik.

MICHAŁ CZAJKA