lotto partner główny serwisu
pt. Maj 24, 2019

Bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

Od 5 do 25 złotych – tyle trzeba będzie zapłacić za możliwość oglądania uczestników Memoriału Tomasza Jędrzejaka. Zawody odbędą się 31 marca o godzinie 15 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Wejściówki są dostępne na stronie bilety.wts.pl.

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany żonie i córkom wieloletniego kapitana ekipy z Dolnego Śląska. Co ważne, wszyscy uczestnicy zadeklarowali, że wystartują w zawodach na własny koszt, a osoby zaangażowane w przygotowanie wydarzenia będą pracowały społecznie.

Przy zakupie biletów, wszyscy chętni będą mieli także opcję dobrowolnego zakupienia biletu droższego niż podstawowa cena, czyli „biletu cegiełki” – srebrnej lub złotej (dwukrotność i trzykrotność ceny podstawowej biletu). Organizatorzy chcą w ten sposób dać ludziom dobrej woli, możliwość dodatkowego wsparcia edukacji córek Tomasza Jędrzejaka.

Do piątku (15 marca) sprzedaż biletów i cegiełek będzie prowadzona dla posiadaczy karnetów na sezon 2019 w PGE Ekstralidze. Od piątku (15 marca) zostanie uruchomiona sprzedaż otwarta. W zawodach wystartują żużlowcy Betard Sparty Wrocław, na czele z liderami drużyny: Maciejem Janowskim i Taiem Woffindenem. Swój udział potwierdzili też między innymi: Jarosław Hampel, Piotr Pawlicki, Piotr Protasiewicz, Janusz Kołodziej, Grzegorz Walasek i Krzysztof Buczkowski.

Tomasz Jędrzejak w stolicy Dolnego Śląska i w klubie WTS Sparta spędził 12 sezonów. W tym czasie sięgnął po dwa tytuły Drużynowego Wicemistrza Polski, a także po najcenniejsze trofeum w karierze – Indywidualne Mistrzostwo Polski.

CENY BILETÓW:
Trybuna Wschodnia – 5 zł
Trybuna Zachodnia – 10 zł
Trybuna Zachodnia Sektor V – 25 zł

1 thought on “Bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

  1. Póki co bilety są dostepne tylko dla posiadaczy karnetów na Spartę, ogólnodostępna sprzedaż biletów od piątku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.