Bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Od 5 do 25 złotych – tyle trzeba będzie zapłacić za możliwość oglądania uczestników Memoriału Tomasza Jędrzejaka. Zawody odbędą się 31 marca o godzinie 15 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Wejściówki są dostępne na stronie bilety.wts.pl.

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany żonie i córkom wieloletniego kapitana ekipy z Dolnego Śląska. Co ważne, wszyscy uczestnicy zadeklarowali, że wystartują w zawodach na własny koszt, a osoby zaangażowane w przygotowanie wydarzenia będą pracowały społecznie.

Przy zakupie biletów, wszyscy chętni będą mieli także opcję dobrowolnego zakupienia biletu droższego niż podstawowa cena, czyli „biletu cegiełki” – srebrnej lub złotej (dwukrotność i trzykrotność ceny podstawowej biletu). Organizatorzy chcą w ten sposób dać ludziom dobrej woli, możliwość dodatkowego wsparcia edukacji córek Tomasza Jędrzejaka.

Do piątku (15 marca) sprzedaż biletów i cegiełek będzie prowadzona dla posiadaczy karnetów na sezon 2019 w PGE Ekstralidze. Od piątku (15 marca) zostanie uruchomiona sprzedaż otwarta. W zawodach wystartują żużlowcy Betard Sparty Wrocław, na czele z liderami drużyny: Maciejem Janowskim i Taiem Woffindenem. Swój udział potwierdzili też między innymi: Jarosław Hampel, Piotr Pawlicki, Piotr Protasiewicz, Janusz Kołodziej, Grzegorz Walasek i Krzysztof Buczkowski.

Tomasz Jędrzejak w stolicy Dolnego Śląska i w klubie WTS Sparta spędził 12 sezonów. W tym czasie sięgnął po dwa tytuły Drużynowego Wicemistrza Polski, a także po najcenniejsze trofeum w karierze – Indywidualne Mistrzostwo Polski.

CENY BILETÓW:
Trybuna Wschodnia – 5 zł
Trybuna Zachodnia – 10 zł
Trybuna Zachodnia Sektor V – 25 zł