Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Beniaminek PGE Ekstraligi z nowym sponsorem głównym

fot. KS ROW Rybnik

W dobrych nastrojach nowy rok mogą rozpocząć kibice PGG ROW-u Rybnik, ponieważ klub pochwalił się pozyskaniem znaczącego sponsora. Klubową kasę zasilą pieniądze od Grupy FAMUR, która została nowym sponsorem głównym rybnickiego klubu.

Grupa FAMUR jest kolejnym sponsorem rybnickiego klubu z branży górniczej. Firma zajmuje się produkcją m.in. urządzeń dla górnictwa podziemnego i odkrywkowego. Nowy sponsor główny będzie w najbliższym sezonie jednym z najważniejszych partnerów biznesowych rybnickiego klubu.

– Bardzo nas cieszy, że do grona firm wspierających rybnicki żużel dołącza kolejna tak znacząca firma. Wierzymy, że nasza tegoroczna współpraca przyniesie obopólne korzyści i będzie kontynuowana w latach kolejnych – powiedział na łamach oficjalnej strony klubowej Krzysztof Mrozek, prezes PGG ROW-u Rybnik.

Przypomnijmy, że rybnicki zespół wraca do PGE Ekstraligi po dwóch sezonach spędzonych na zapleczu najlepszej ligi świata. Rekiny zainaugurują nowy sezon spotkaniem ze Stelmet Falubazem Zielona Góra, które odbędzie się 5 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rybniku.

DOMINIK NICZKE

One Response

  1. Panowie, jak zwykle nie jesteście w temacie. Niejaki (nijaki) ostafiński dariusz ma pewne informacje, że uczestnictwo klubu z Rybinka w rozgrywkach na najwyższym szczeblu w sezonie 2020, nie jest wcale przesądzone i wręcz wisi na włosku. Cyt: “mocne deklaracje i fakty nie zamykają jednak sprawy”. A więc według pana ostafińskiego, nawet fakty nie zamykają sprawy. Zatem co ją jest w stanie zamknąć? Drżyjcie Rybniczanie, bo przyjdzie Wam oglądać Daugavpils, a nie Leszna i Wrocławie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.