Bartosz Smektała kolekcja
lotto partner główny serwisu
betard
sob. Lut 29, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Tai Woffinden nie wystąpi w meczu z Danią

Wielka Brytania zmierzy się z Danią, Woffinden wyleciał już do Australii

Nie lada gratka czeka jeszcze kibiców żużla na Wyspach Brytyjskich. 23 października zespół Wielkiej Brytanii zmierzy się w test-meczu z drużyną duńską. 

– Chcemy jeszcze odjechać spotkanie testowe przed przerwą zimową. Na torze w King’s Lynn zmierzymy się z Danią i mam nadzieję, że będzie to atrakcja dla kibiców oraz doskonały sprawdzian dla naszych zawodników – mówi menedżer angielskiej reprezentacji, Simon Stead. 

W zespole angielskim pojawią się między innymi Craig Cook, Adam Ellis, Charles Wright czy Dan Bewley. Zabraknie z kolei Taia Woffindena oraz Roberta Lamberta. 

– Tai wyleciał już do Australii ze względu na sprawy prywatne. Wkrótce spodziewa się narodzin kolejnej córki. Z kolei Lambert poinformował nas, że już zakończył sezon. Mamy nadzieję, że wystąpi w naszej reprezentacji w sezonie 2020 – wyjaśnia Stead.

W najbliższych dniach skład poda reprezentacja Danii. Menedżer zespołu Hans Nielsen obiecał organizatorom, że na pewno wystąpi trzech zawodników, którzy na co dzień nie startują w brytyjskich rozgrywkach.