lotto partner główny serwisu
Bartosz Smektała kolekcja
betard
wt. Sty 21, 2020
wlodzimierz-luczak-wykonczenia-wnetrz
Polcopper

Adrian Cyfer: Zrobię wszystko, żeby za rok też być w finale

Adrian Cyfer wywalczył w niedzielnym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski 2 punkty i został sklasyfikowany na 16. miejscu. – Dla mnie wyróżnieniem było już znalezienie się w tej szesnastce – mówi skromnie zawodnik.

Cyfer przyznaje, że dawno nie jeździł na stadionie im. Alfreda Smoczyka i to na pewno nie ułatwiło mu zadania. – Leszczyński tor na pewno zaskoczył mnie, dawno mnie tam nie było – mówi zawodnik. – Jest on bardzo specyficzny. Wszyscy z PGE Ekstraligi znają ten tor bardziej, co im zdecydowanie pomaga.Na pewno najbardziej liczyła się szybkość, której mi niestety brakowało. Leszczyński tor nie wybacza żadnego błędu – dodaje.

Adrian Cyfer przyznaje, że niedzielny finał IMP był znakomitym sprawdzianem dla niego i jego sprzętu

Zawodnik gdańskiego Wybrzeża nie ukrywa, że poziom niedzielnego turnieju był naprawdę wysoki. – Starałem się, ale liczę siły na zamiary – przyznaje Adrian Cyfer. – Jechała czołówka polskich zawodników, więc poziom był bardzo wysoki. To był dobry sprawdzian dla mnie, ale też dla mojego sprzętu. Widać wszystko czarno na białym, więc wiem, co trzeba poprawiać. Dla mnie wyróżnieniem było być w tej szesnastce. Bardzo mi się wszystko podobało, fajnie było móc spotkać się z wszystkimi chłopakami. Bardzo dobra organizacja zawodów, więc dziękuję, że mogłem brać udział w takim wydarzeniu. Zrobię wszystko, żebyśmy za rok ponownie spotkali się w finale – kończy.

MICHAŁ CZAJKA