fot. Jakub Soboczyński
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Stal Gorzów Wlkp. i Niels Kristian Iversen głównymi bohaterami trzeciego dnia okienka transferowego. Bądźmy jednak szczerzy – to jedyny ruch tego dnia, więc siłą rzeczy musiał być najlepszy.

Wszyscy, którzy czekali na kolejne transferowe bomby, petardy i inne ruchy, musieli uzbroić się w cierpliwość. Z ciekawszych rzeczy w świecie żużla – organizatorzy opublikowali terminarz Grand Prix. Ale w światku transferowym nic się nie działo. Dopiero w niedzielny wieczór cisze przerwał prezes Stali, Marek Grzyb.

Po kilkunastu minutach wszystko było jasne – Niels Kristian Iversen wraca do Stali Gorzów, bo „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”.

I… to tyle z niedzielnych transferów. Odnotujmy także, że dzisiaj Start Gniezno podziękował Andriejowi Kudriaszowowi, który już pierwszego dnia okienka został przedstawiony jako zawodnik Lokomotivu Daugavpils.

Więcej powinno dziać się w poniedziałek. Swój transfer zapowiedział bowiem Nicki Pedersen. Duńczyk ma ogłosić dołączenie do nowego klubu (czyli GKM-u Grudziądz) punktualnie o godzinie 13. Teraz trzeba tylko trzymać kciuki, że duński transfer nie będzie jedynym w ciągu dnia.