Mistrzostwa Świata Speedway’u

2020-04-29 17:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Speedway

2020-02-29 20:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Finał ICE SPEEDWAY

2020-02-28 18:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Polski

2020-02-22 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Szwecji

2020-02-20 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

Grand Prix Australii

2020-03-19 19:00:00

Planowana relacja

Przejdź

3 dni do Grand Prix Polski. Pozostało około 500 biletów (wideo, test toru)

Już tylko trzy dni pozostały do inauguracji cyklu FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym. W sprzedaży nadal zostało ok. 500 biletów. Na Facebooku PGE Ekstraligi kibice mogą zdobyć wejściówki na to wydarzenie. 

Ci, którym nie uda się kupić biletów, będą mogli obejrzeć weekendowe zmagania w telewizji. Piątkowe kwalifikacje zaplanowane są na godz. 19:00. Transmisja w Canal+ Sport oraz nSport+. Start do sobotniego turnieju 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zaplanowany jest na godz. 19:04. Transmisja z zawodów w Canal+.

Test toru, przygotowanego na sobotni turniej Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, przebiegł pomyślnie. Młodzi żużlowcy mieli okazję przetestować nawierzchnię na PGE Narodowym, sprzęt, ale również swoje umiejętności. Zwycięska para, Igor Kopeć- Sobczyński i Karol Żupiński, zapewniła, że w sobotę na kibiców czeka sporo emocji.– Dostałem okazję od trenera Rafała Dobruckiego, aby tutaj pojeździć z chłopakami i sprawdzić ten tor. Czekałem na to, bo już w zeszłym roku miałem okazję pojeździć. Wiedziałem, z jakimi fajnymi emocjami się to wiąże. Zawody objechaliśmy cało, zdrowo, przy okazji sprawdziliśmy sprzęt, wszystko jest super – powiedział po teście Igor Kopeć – Sobczyński w rozmowie ze speedwayekstraliga.pl.

PGE Ekstraliga, na swoim profilu na portalu Facebook, przygotowała zabawę dla fanów, w której do zdobycia są bilety na sobotni turniej Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym. Wystarczy opisać idealnego żużlowca i uzasadnić swój wybór. Więcej informacji TUTAJ.

Środa na PGE Narodowym upłynęła też pod znakiem realizacji materiałów promocyjnych – między innymi z udziałem Kamila Morydza, który będzie jednocześnie spikerem na zawodach.

Osoby oficjalne: 
Sędzia – Krister Gardell 
Dyrektor SGP – Phill Morris
Sekretarz zawodów – Krzysztof Gałańdziuk
Asystent sekretarza – Andrzej Polkowski
Delegat techniczny – Krzysztof Orzeł
Kontrolerzy motocykli – Leszek Demski, Marcin Bordewicz
Kierownik parku maszyn – Maciej Głód
Chronometrażysta – Dariusz Cieślak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.