Główny partner portalu

Maciej Janowski. Foto: Łukasz Forysiak, Falubaz Zielona Góra
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

MATERIAŁ PARTNERA

Partnerska współpraca jest kontynuowana pomimo pandemii, a dobre relacje między oboma zespołami pozwoliły na szybkie zakończenie rozmów jeszcze przed wrocławskimi turniejami Grand Prix. Dzięki temu już w najbliższych zawodach Maciej Janowski będzie mógł korzystać ze wsparcia firmy 123drukuj.pl, która od lat identyfikuje się z wrocławskim sportowcem. 

To właśnie szybkość najbardziej zbliża w tej relacji obie strony. Od lat Magic uważany jest za jednego z najszybszych żużlowców w Polsce. Nie dziwi więc przekonanie bukmacherów, co do jego szans na podium wspomnianych zawodów. Podobnie firma 123drukuj.pl, słynąc z szybkich dostaw i obsługi klienta, ma pewne miejsce wśród liderów na rynku e-commerce związanego ze sprzedażą tuszy, tonerów i pełnego asortymentu biurowo-szkolnego.

– To fantastyczne wsparcie, mając takich partnerów jak 123drukuj. W tym roku mija już 10 lat od kiedy nawiązaliśmy współpracę. Jestem dumny i szczęśliwy widząc, że zarówno ja, jak i moi sponsorzy rozwijamy się, idąc ramię w ramię. Liczę, że na tym nie poprzestaniemy i w kolejnych latach zanotujemy dalszy rozwój zarówno w oczach kibiców jak i w projektach biznesowych. Dziękuje 123drukuj – przyznaje Maciej Janowski.

10 lat od pierwszej umowy. Dokładnie tyle mija od czasu kiedy firma 123drukuj.pl pierwszy raz nawiązała współpracę z Maciejem Janowskim. Współpraca ta, poza przerwą w latach 2012-13, jest nieodłącznym elementem sukcesów zarówno najlepszego juniora świata z 2011 roku jak i firmy z wrocławskim rodowodem. 

– Magic jest świetnym żużlowcem i cieszy nas fakt, że możemy być częścią jego zespołu. Scenariusz w którym nie jedziemy razem jest aktualnie nie do przyjęcia. W ramach tegorocznej współpracy jako 123drukuj.pl planujemy jeszcze mocniej zacieśnić współpracę, utrwalając nasz wspólny wizerunek najszybszych na rynku – komentuje podpisanie umowy Tomasz Żyża, prezes zarządu 123drukuj.pl.

Maciej Janowski. Foto: Łukasz Forysiak, Falubaz Zielona Góra

W piątek, 28 sierpnia, na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, zaczyna się znakomita impreza, gdzie Maciej Janowski, niesiony dopingiem kibiców, także z firmy 123drukuj.pl, rozpocznie walkę o tytuł indywidualnego mistrza świata. Żużlowcy wyjadą na tor po raz pierwszy o godzinie 19.

Charakterystyczną żółtą kroplę, logo 123drukuj.pl, będzie można dostrzec w trakcie rywalizacji na kombinezonach zawodnika, osłonach motocykli, strojach teamu, ściance w boksie oraz na busie.

***

123drukuj.pl to jeden z największych sklepów internetowych w Polsce dostarczających materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek. Swoje miejsce znajdują w nim tylko najlepsze marki zarówno sprzętów jak i tuszy oraz tonerów. Na rynku zdobywa przewagę niskimi cenami i wyjątkową jakością marki własnej 123drukuj. Jest ona obecna w kilku krajach Europy i cały czas się rozwija. Tusze i tonery pod nią produkowane, były wielokrotnie nagradzane przez zagraniczne media zdobywając również uznanie klientów w Polsce.